Kat Von D Beauty. Kosmetyki z premierą w Polsce. Kiedy kupicie w Perfumerii Sephora?

Kat Von D, sławna amerykańska artystka tatuażu, z dumą ogłasza premierę swojej autorskiej kolekcji kosmetyków do makijażu –  Kat Von D Beauty.

Od artystki, muzyka i tatuażystki do światowego fenomenu piękna – Kat stworzyła ikoniczną markę, oferującą kolekcję kosmetyków do makijażu o niezwykłej trwałości, nasyconych pigmentami i zapewniających pełne pokrycie koloru.

Kat Von D Beauty to odważna marka, która łamie kody, przedstawiając kompletną kolekcję kosmetyków do makijażu: oczu, cery i ust. Palety, pędzle, pudry, pomadki, błyszczyki …

Niezwykłe opakowania, zaprojektowane przez Kat, nadają tej kolekcji oryginalny i autentyczny charakter.  Kat od lat jest weganką i z założenia żaden z produktów nie jest testowany na zwierzętach i nigdy nie będzie. Prawie wszystkie formuły kosmetyków są wegańskie, większość z nich na opakowaniach ma napis:  100% Cruelty Free!

Kat Von D celebruje indywidualny charakter każdej kobiety, a także sposób jej autoekspresji.

Prawdziwie kultowa, na światowym poziomie – marka Kat Von D Beauty – wyróżnia się także dynamiką w  mediach społecznościowych, które łączą i aktywują jedną z najbardziej powiązanych i kreatywnych wspólnot beauty. Zobacz tutaj

Od sławnej artystki, wokalistki i tatuażystki, po światowe zjawisko urodowe, Kat stworzyła kultową markę proponując kolekcję makijażu, składającą się z niezwykle trwałych kosmetyków, o intensywnej pigmentacji i totalnym kryciu.

Ceniona zarówno za stronę artystyczna jak i autentyczność, Kat Von D jest jedną z marek, które doświadczyły najszybszego wzrostu.

Warto Wiedzieć!

Urodzona w Meksyku 8 marca 1982 roku –  Katherine Von Drachenberg (znana jako Kat Von D) jest jedną z najbardziej cenionych i poszukiwanych artystów tatuażu na świecie.

Kat Von D wystąpiła w dwóch hitach telewizji “Miami Ink” oraz “L.A. Ink,” emitowanych w międzynarodowych stacjach telewizyjnych. W show “L.A. Ink” przedstawieni zostali utalentowani artyści, którzy pracują z Kat w jej studio tatuażu – High Voltage Tattoo. Od dnia premiery program co tydzień skupiał przed telewizorami średnio ponad trzy miliony widzów, czyniąc z High Voltage Tattoo pożądaną destynację zarówno dla mieszkańców L.A. jak i turystów.

W 2008 roku premierę miała autorska marka kosmetyków Kat Von D, stworzona we współpracy z marką KENDO (część koncernu LVMH – światowego lidera koncernów produkujących towary luksusowe), której oferta jest dostępna we wszystkich perfumeriach Sephora w Ameryce Północnej oraz w kilku krajach Europy. Kultowa, uwielbiana marka znana jest z trwałych kosmetyków w odważnych kolorach, które łączą szyk dawnego Hollywood z rock’n’rollowym, artystycznym duchem. Produkty Kat Von D zostały uhonorowane wieloma nagrodami konkursów kosmetycznych w kategorii koloru i cery a jej pomadki z kolekcji Studded Kiss Lipstick są aktualnie numerem 1  linii pomadek dostępnych w Sephora. Obecnie mieszka w zachodnim Hollywood.

Marka Kat Von D Beauty będzie dostępna od 22 września 2017 wyłącznie w perfumeriach Sephora.

Kilkanaście dni wcześniej zapewne pojawi się w sprzedaży online na stronie sephora.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares