La Liga Legends Poland 2017: Mecz byłych gwiazd ligi hiszpańskiej z byłymi kadrowiczami Polski [To trzeba zobaczyć]

La Liga Legends Poland 2017 to mecz organizowany przez telewizję sportową Eleven Sports, w którym legendy hiszpańskiej La Liga [kapitanem będzie były zawodnik Realu Madryt i Malagi Fernando Sanz] zmierzą się z ekipą byłych reprezentantów Polski, której kapitanem będzie Michał Żewłakow.

Spotkanie odbędzie się na stadionie Legii Warszawa już jutro.

Kiedyś wygrywali wszystko co było do wygrania, a już jutro będziemy mogli ich zobaczyć ja własne oczy i z dużym prawdopodobieństwem spotkacie swoich idoli. A piłkarskich gwiazd przy Łazienkowskiej pojawi się bardzo wiele.

Byli zawodnicy madryckiego Galacticos: Michel Salgado, Fernando Sanz, Francisco Pavon, Fernando Morientes, Christian Karembeu, Steve McManaman, równie magicznej Barcelony Gaizka Mendieta, Gianluca Zambrotta czy chociażby gracze takich klubów jak Valencia, Malaga…

To byli reprezentanci Hiszpanii, wielokrotni mistrzowie Hiszpanii, mistrzowie świata, triumfatorzy Ligi Mistrzów. To absolutnie topowi piłkarze, którzy wygrali wszystko w swoim życiu. Cieszymy się, że po meczach w Iranie i Meksyku teraz zagramy w Polsce – mówi kapitan LaLiga Legends, Fernando Sanz.

Stare Galacticos zmierzy się z byłymi kadrowiczami Reprezentacji Polski

W składzie polskiej drużyny zobaczymy między innymi  Jerzego Dudka, Radosława Majdana, Marcina Baszczyńskiego, Tomasza Kłosa, Jacka Bąka, Tomasza Hajtę, Tomasza Kiełbowicza, Michała Żewłakowa, Piotra Świerczewskiego, Arkadiusza Radomskiego, Jacka Krzynówka, Kamila Kosowskiego, Marka Saganowskiego, Michała Żewłakowa czy Tomasza Frankowskiego.

Powiem szczerze, że kiedy dowiedziałem się o tym meczu, to sięgnąłem pamięcią do swojego debiutu w reprezentacji, który przypadł na spotkanie z Hiszpanią, w której zagrali Zubizaretta, Guardiola czy Enrique. Teraz mamy szansę na to, by odświeżyć wspomnienia z gry z piłkarzami z najwyższego topu. To fajna impreza i każdy z polskich piłkarzy będzie chciał wziąć w niej udział – mówi kapitan polskiej drużyny, Michał Żewłakow.

No to nie pozostaje nam nic innego jak obejrzeć to spotkanie, a Wam polecamy oficjalną stronę tego spotkania  na której to dowiecie się więcej szczegółów no i kupicie bilety. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj

Rozpoczęcie spotkania 9 czerwca o godz 19 w Warszawie na stadionie Legii Warszawa. Warto zajrzeć na stadion wcześniej, bo czeka na was wiele atrakcji.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares