Rusza Festiwal Kolorów w Krakowie. IV edycja wydarzenia już w najbliższą sobotę [ Zobacz szczegóły]

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić weekend? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się tego lata razem z nami w wielobarwnej chmurze kolorów Holi!

W tym roku po raz kolejny mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję bawić się w tęczy kolorów Holi.

Czwarta edycja imprezy jak co roku zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic. Tak jak poprzednio, również i w tym sezonie, ekipa Festiwalu Kolorów przygotowała dla Was masę atrakcji.

To będzie jedno z najpiękniejszych wydarzeń w Polsce. Mieszkańcy miasta Krakowa oraz okoliczni goście po raz czwarty wezmą udział w Święcie Kolorów, które na długo zostanie w ich pamięci. A to nie koniec. Planujemy już kolejne wydarzenia – mówi współorganizator festiwalu, Katarzyna Pabian.

Jak zwykle punktem kulminacyjnym każdej imprezy będzie wspólny wyrzut kolorów Holi, co sprawi, że uczestnicy poczują się jak bohaterowie teledysku Coldplay! Do tego dołączmy radosną atmosferę, dobrą muzykę, smaczne jedzenie i słoneczną (oby!) pogodę.

Czy jest lepszy pomysł na spędzenie przedwakacyjnego weekendu w mieście?

Wspaniałą atmosferę zapewnią występy zarówno znanych artystów, jak i lokalnych muzyków. Na Festiwalu Kolorów w Krakowie zagrają między innymi Beniamin, Kolory, POTH, ESKEY oraz Avens.

Nie zabraknie również  wielu marek, które specjalnie dla uczestników Festiwalu przygotowali masę atrakcji, takich jak:

  • Lipton Ice Tea, który orzeźwi nas swoimi napojami. W żółtej strefie będą do zdobycia świetne gadżety, będzie można również pobawić się przy Gifbudce, a kolejno poleniuchować wraz z przyjaciółmi na leżakach.
  • Maoam, który dosłownie wkręci nas w niekończącą się zabawę. Na uczestników będzie czekać pyszne koło fortuny, po zakręceniu którego będzie można zdobyć smakołyki.
  • Tutti Frutti, porwie Was w wir festiwalowego szaleństwa. Będziecie mogli poczuć się owocowo i wskoczyć w radosne orzeźwienie. Specjalnie dla uczestników przygotowano grę miejską, festiwal balonów, a to wszystko będzie można uwiecznić wspólnym zdjęciem przy fotobudce. PolskiBus.com, przyjedzie wraz z strefą chilloutu oraz Ziggim. Któż z Was nie zna tego uroczego bociana. Te słodkie łobuziaki znajdą sobie kryjówki na terenie festiwalu, a za ich odnalezienie i pokazanie w strefie będzie można dostać dodatkowe gadżety oraz promo kody na podróże

Dla wszystkich chcących zaspokoić swój apetyt, przygotowano zróżnicowaną ofertę gastronomiczną, wspartą przez popularne polskie foodtrucki. Nie zabraknie także lokalnych przysmaków.Mieszkańcy Krakowa udowodnili jak bardzo potrzebują kolorów w swoim mieście.

Zachęceni do udziału w konkursie, zmobilizowali siły i zwyciężyli 1 000 kolorów holi w corocznej Wielkiej Bitwie Miast. Poprzednie edycje Festiwalu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nowi artyści, a przede wszystkim tłumy zadowolonych i kolorowych uczestników. Mamy nadzieję, że czwarta edycja będzie kolejną, w której uda się realizować misję Festiwalu – zarażać optymizmem!

Warto Wiedzieć!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed