23. Przystanek Woodstock już za kilka dni [Informacje]

Już za kilka chwil w Kostrzynie nad Odrą rozpocznie się festiwal Przystanek Woodstock, który po raz 23 zaprosi miłośników muzyki i zabawy na trzydniową imprezę pełną znakomitych występów i atrakcji.

Na uczestników Przystanku Woodstock czeka ponad 800 wykładów, warsztatów, spotkań i innych wydarzeń, które będą rozlokowane na terenie całego festiwalu.

3-4-5 Sierpnia 2017

23.Przystanek Woodstock Kostrzyń Nad Odrą

Co z rodzicami, którzy chcą zabrać dzieci na Festiwal?

fot.Grzegorz Adamek
fot.Grzegorz Adamek

Na 23. Przystanek Woodstock możecie przyjechać całymi rodzinami, również z najmłodszymi pociechami. Jest to jednak ogromna impreza na obszernym terenie, dlatego warto przestrzegać kilku zasad:

  • Załóżcie dziecku opaskę na nadgarstek z numerem telefonu kontaktowego. Chodzi tu o możliwość nawiązania kontaktu z Wami, gdy dziecko się zgubi i ktoś dorosły będzie chciał mu pomóc. Opaski takie możecie dostać na głównych bramach przy wejściu na teren festiwalu oraz w punkcie informacyjnym Pokojowego Patrolu na pasażu handlowym.
  • Wytłumaczcie dziecku, kim jest Pokojowy Patrol, czyli nasi wolontariusze w czerwonych koszulkach. Przekażcie dziecku, że gdy zgubi się najlepiej, żeby szukało właśnie takich osób, ponieważ oni mu pomogą odnaleźć rodziców.
  • Pamiętajcie, że dziecięcy słuch jest dużo bardziej wrażliwy na głośne dźwięki niż słuch dorosłych. Warto więc w czasie trwania koncertów ubrać dziecku słuchawki ochronne tłumiące dźwięki.
  • Bardzo ważna jest także ochrona przed udarem słonecznym i odwodnieniem, czyli założenie dziecku nakrycia głowy, posmarowane kremem z filtrem i podawanie dużej ilości napojów do picia. Zadbajcie, aby maluch miał wygodne, wysokie buty, które zapobiegną urazom.
  • Nie zostawiajcie dzieci samych w namiocie! Ani w dzień, kiedy panuje upał, ani w nocy, kiedy jest ciemno i mogą się bać. Teren festiwalu jest rozległy i panuje na nim ogromny ruch i odnalezienie dziecka może być wyjątkowe trudne.
  • Zabierzcie ze sobą podstawowe lekarstwa oraz te regularnie przyjmowanie przez dzieci.

Pamiętajcie, że gdy decydujecie się na udział w Festiwalu wraz z dzieckiem nie jesteście już odpowiedzialni tylko za siebie. Przystanek Woodstock może być wspaniałą rodzinną przygodą, należy jedynie przestrzegać paru zasad i odpowiednio się przygotować. Nas ogromnie cieszy, że Woodstock jest miejscem międzypokoleniowymi ponad podziałami.

Warto Wiedzieć!

Więcej informacji o tym kto wystąpi podczas Festiwalu znajdziesz tutaj

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed