Seksowna Jennifer Lopez prezentuje wakacyjny hit [Zobacz Teledysk]

Kilka dni po premierze najnowszego singla, Jennifer Lopez publikuje teledysk do „Ni Tú Ni Yo”. 48-letnia amerykańska gwiazda muzyki POP udowadnia, że dowód osobisty i wpisane tam cyfry nic nie znaczą, a liczy się to co mamy w sercu, a w jej chyba od zawsze gra muzyka.

Zobacz

Obraz wyreżyserował Emil Nava. Wcześniej latynoska gwiazda opublikowała na swoim Instagramie prowokacyjne zdjęcie w seksownej sukience z planu zdjęciowego, czym momentalnie wzbudzając lawinę komentarzy.

Burza medialna wokół Lopez dobrze wróży sukcesowi „Ni Tú Ni Yo”, ten taneczny singiel już szturmem podbija listy światowe przebojów! A to tylko przedsmak nowej płyty Jennifer, która ma ukazać się jesienią.

Warto Wiedzieć!

Dziennik USA Today okrzyknął go „perfekcyjna piosenka na plaże i wakacyjne noce” Nowy kawałek wokalistki to pierwszy od lat utwór, który wykonała w całości w swoim ojczystym języku, czyli po hiszpańsku, a na dodatek wspiera ją Gente de Zona, grupa współodpowiedzialna za sukces „Bailando” Enrique Iglesiasa. Utwór zapowiada nową płytę studyjną Jennifer Lopez, której premiera zapowiadana jest jesienią, a jej producentem wykonawczym jest Marc Anthony, czyli były mąż artystki.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed