Karol Dziedzic: „Wilki” pierwszym singlem zapowiadającym debiutancki album artysty [Patronat]

To jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów na polskiej scenie muzycznej. 26- letni, pochodzący z Małomic w województwie lubuskim wokalista, muzyk i student Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej rozpoczyna pracę nad swoim debiutanckim albumem.

Utwór „Wilki” niesie pozytywne przesłanie o przebudzeniu się z letargu i zawieszenia. Opowiada o wolności ducha, młodości oraz miłości. Życie się zaczyna na nowo, nabiera sensu. Okrzyk młodych wilków w refrenie to wezwanie do działania, pokazania wszystkim,  że jestem tu i teraz. Ważna jest przestrzeń, miłość i wolność.

Nie sposób się z artystą nie zgodzić. Tak bardzo w życiu potrzebujemy chwili dla siebie…

Posłuchaj

Teledysk do tego utworu został nagrany w przepięknych polskich górach, na Podhalu.

Historia łącząca ludzi i ich krótkie historie, połączone w jedną spójną całość. Są z różnych bardzo odległych światów, a jednak coś ich teraz łączy… las! Powstaje wataha „młodych wilków”, spędzają razem coraz więcej czasu, szalone i beztroskie chwile. Jest przygoda, jest przyjaźń… W lesie czują się dobrze, bezpiecznie, jak „u siebie”. Najważniejsza dla nich jest wolność, brak ograniczeń i miłość!

Dotknąć wielkiej sceny, poczuć magię wielkich muzycznych produkcji…

Obdarzony wyjątkowym głosem i charyzmą Karol Dziedzic, mimo młodego wieku udowadnia, że warto realizować założone cele. Jednym z nich był udział w programie „Bitwa na głosy”, w której dołączył do drużyny naszej polskiej diwy muzyki jazzowej, Urszuli Dudziak. Kolejną muzyczną przygodą i piękną muzyczną lekcją był udział w V edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie trenował pod opieką Justyny Steczkowskiej.

I to właśnie tam usłyszał od Edyty Górniak:

Mnie zatkało, ja nie mam słów…siła muzyki polega na tym i cała magia polega na tym, że muzyka to jest energia i my próbując materializować energię ściągamy ją z zewsząd tutaj na Ziemię tak jak Ty to zrobiłeś…. W 5 edycji The Voice of Poland nie ma takiego głosu jeszcze, jesteś pierwszą osobą, które mnie wzruszyła i powaliła na kolana.

Warto Wiedzieć!

Karol Dziedzic „Wilki”

Realizator produkcji – Jurowski Film, reżyseria – Adam Jurowski, scenariusz – Jurowski /Gryzełko/Bulenda, zdjęcia – Adam Jurowski, zdjęcia dron – Grzegorz Gaj.

W teledysku wzięli udział: Karol Dziedzic, Angela Olszewska, Błażej Sajdak, Joanna Mądry, Michał Okularczyk oraz Małgorzata Nalewajska.

Projekt współfinansowany z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego

Patronem medialnym debiutanckiego albumu Karola Dziedzica jest Żyjesz.pl.

Więcej informacji znajdziecie na naszych kanałach: Snapchat ZYJESZPL, Facebook oraz Instagram\Instastory Żyjesz.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares