Panasonic ES-WS24 : Kompaktowy depilator na wakacje [TEST]

Jesteśmy już na półmetku wakacji i pora zadać sobie pytanie: Czy wszystko już skompletowałam? Czy mam przy sobie  rzeczy najważniejsze do własnej higieny osobistej, rzeczy które nie zabierają miejsca, a przy okazji bezwzględnie są opcją „MUST HAVE”? Jeśli nie, to mamy dla Ciebie nie tylko propozycję, ale też produkt, o którego zakup musisz się pokusić, bo ułatwi Ci życie z pewnością…

fot. Żyjesz.pl
fot. Żyjesz.pl

System depilatora posiada golącą głowicę i ma dwie prędkości, co możecie zobaczyć na powyższej grafice na której testowaliśmy model ES-WS24 od Panasonica.

Na wyposażeniu pudełka znajdziecie między innymi grzebień do bikini, instrukcję obsługi w języku polskim, kartę gwarancyjną, nasadkę do skóry delikatnej, nasadkę do szybkiej depilacji, podstawową nasadkę depilującą, szczoteczkę do czyszczenia.

Panasonic ES-WS24 – Specyfikacja

Typ dysku Pojedynczy dysk
Liczba pęset 24
Ustawienia szybkości 2 (normalna/miękka)
Urządzenie bezprzewodowe Nie (zasilanie przewodowe, prąd przemienny)
Praca NA MOKRO I NA SUCHO Tylko NA SUCHO
Napięcie uniwersalne Tak (prąd przemienny, 100–240 V)
Liczba nasadek 2
Wymiary korpusu (wys. x szer. x dł.) 111 x 54 x 36 mm
Masa 115 g (z głowicą depilującą do rąk i nóg)

Warto dodać, że całe pudełko waży niespełna 0,5 kg, a sam depilator można włożyć do kieszonki i mieć przy sobie. To bardzo lekkie urządzenie i również bardzo tanie przeglądając segment urządzeń do depilacji. Zdecydowanie spełnia pokładanie nadzieje w bardzo dokładnej depilacji.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares