Wyclef Jean: Karnawał ma zacząć się we wrześniu [Posłuchajcie]

Wyclef Jean oraz Sony Legacy z dumą zapowiadają premierę nowego albumu „Carnival III: The Fall and Rise of a Refugee”, który już we wrześniu znajdzie się na sklepowych półkach. Wydanie pierwszej od ośmiu lat płyty artysty zbiega się z dwudziestą rocznicą premiery debiutanckiego krążka „The Carnival” oraz dziesiąta rocznicą premiery płyty „Carnival II”

„Moje „karnawałowe” albumy zawsze dotyczyły świętowania kultury muzycznej z całego świata, a „Carnival III” nie jest inny” – mówi Wyclef. 

„Album „Carnival III” to święto tego, co kocham w muzyce: odkrywanie, różnorodność i artyzm dla dobra sztuki… chodzi o muzykę, która jest pełna emocji, wibracji i zabawy. Bądź gotowy.” – dodaje.

Muzyka, którą tworzy Wyclef Jean – zarówno, jako solistka, jak i założyciel i członek The Fugees – od ponad dwóch dekad jest potężną siłą kulturową popu. W 1996 roku wraz z The Fugees wydał swój monumentalny album „The Score”. Jako artysta solowy opublikował sześć albumów, które sprzedały się w ilości prawie dziewięciu milionów egzemplarzy.

Jakie utwory znajdziecie na krążku?

1                Slums

2                Turn Me Good

3                Borrowed Time

4                Fela Kuti

5                Warrior

6                Shotta Boys

7                Double Dutch

8                What Happened To Love

9                Carry On

10              Concrete Rose

11              Trapicabana

12              Thank God For The Culture

Pamiętacie najpopularniejsze utwory artysty?

Posłuchaj w dziale Kultury Żyjesz.pl

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares