David Guetta w Polsce 2018! DATA, MIEJSCE, BILETY [Zobacz kiedy i gdzie wystąpi]

Jeden z najpopularniejszych, francuskich Dj i producentów muzyki na świecie przyjedzie do naszego kraju. David Guetta wystąpi w Polsce w przyszłym roku.

Kiedy i gdzie wystąpi David Guetta oraz po ile są bilety do kupienia dowiecie się z Żyjesz.pl

Wielu fanów nie może się już doczekać, a do występu Dj jeszcze kilka miesięcy. W swoim muzycznym portfolio Francuz ma nie tylko wielu muzycznych hitów znanych z rozgłośni radiowych czy stacji muzycznych. To także jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych, które tworzy hity dla wielu gwiazd muzyki POP.

Ostatnio mogliście posłuchać Davida Guetty razem z Justinem Bieberem w klipie „2U” a zapewne chcecie usłyszeć na żywo takie kawałki jak This Ones For You, Bad, Titanium, Dangerous,

David Guetta w Polsce – data, miejsce

David Guetta w Polsce 2018! DATA, MIEJSCE, BILETY [Zobacz kiedy i gdzie wystąpi]

Producent EDM wystąpi 27 stycznia 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie. O tym, że Guetta wystąpi w naszym kraju dowiedzieliśmy się z filmiku zamieszczonego na kanale artysty, gdzie prezentuje kraje w których wystąpi. To będzie muzyczna, piękna noc.

Zobacz zapowiedź tournee [w 12 sekundzie wlatuje na pasku Polska:)]

Warto Wiedzieć!!!

Bilety na koncert Davida Guetty w Polsce trafiły do dystrybucji już 22 września. Najpierw w sprzedaży pojawiły się wejściówki Early Birds. Ich pula była ograniczona, więc warto się pośpieszyć. Bilety można nabyć poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik na terenie całego kraju.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares