Hurts: „Desire” czwartym studyjnym albumem [Już w sklepach]

Grupa Hurts  1 września wydała nowy singiel zatytułowany Ready To Go. Piosenka jest drugą odsłoną czwartej studyjnej płyty duetu – Desire, który ukazał się 29 września nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. 

Wokalista Theo Hutchcraft o najnowszym singlu z albumu „Desire”:

„Ready To Go to kawałek o życiu na całego. Klip, dla kontrastu, pokazuje smutek i problem, jaki mężczyźni mają z dzieleniem się swoimi emocjami. Szczególnie w północnej Anglii, gdzie nagrywaliśmy ten teledysk. Ale zarówno utwór i klip niosą jedno przesłanie – trzeba korzystać z życia.”

Podczas gdy dwa pierwsze albumy Hurts zanurzone były w mrocznych, gotyckich klimatach, trzeci krążek Surrender skierował zespół na nowe, bardziej optymistyczne tory. I ten kierunek utrzymany jest na nadchodzącej płycie, szczególnie w takich utworach jak ChaperonePeople Like Us czy wpadający w ucho singiel Ready To Go.

Posłuchajcie:

Od czasu słynnego debiutu utworem Wonderful Life w 2010 roku wydali trzy płyty – Happiness, Exile i Surrender, które przyniosły takie hity jak Stay, Some Kind Of Heaven, Nothing Will Be Bigger Than Us czy Lights, które przyniosły im miliony sprzedanych płyt I wiernych fanów w różnych zakątkach świata, także w Polsce. Także poprzedni singiel Beautiful Ones zyskał ogromną popularność, wzbudzając przy tym niemałe kontrowersje – poruszający teledysk z wokalistą Theo w roli głównej dotykał problemu przemocy wobec osób LGBT.

Desire – tracklista płyty:

 1. Beautiful Ones
 2. Ready To Go
 3. People Like Us
 4. Something I Need To Know
 5. Thinking Of You
 6. Wherever You Go
 7. Chaperone
 8. Boyfriend
 9. Walk Away
 10. Wait Up For Me
 11. Spotlights
 12. Hold On To Me
 13. Magnificent

W ramach jesiennej trasy koncertowej Hurts wystąpią w Polsce dwukrotnie – 19 Listopada w Poznaniu i 21 listopada w Warszawie.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares