Jesień w perfumeriach SEPHORA [Poznaj nowości kosmetyczne]

W Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie perfumerie SEPHORA zaprezentowały podczas spotkania prasowego nowości kosmetyczne Jesień – Zima 2017. 

Marki, które wdarły się przebojem do Sephory i które z miejsca zaskarbiły sobie sympatię i uznanie Polek jak chociażby makijażowe cudeńka od Kat Von D, koreańskie perełki od TonyMoly czy SkinFood mogliśmy kilka tygodni temu obejrzeć podczas Sephora Trend Report Jesień 2017 w Centrum Handlowym „Arkadia”. Zobaczcie jak było:

Sephora Trend Report Jesień 2017: Poznaj trendy w makijażu [Podsumowanie]

Sephora Christmas Beauty Park: Piękny i kolorowy zawrót głowy

fot. Żyjesz.pl

fot. Żyjesz.pl

Idą święta, a więc czas poszukać prezentów. Muszą być z pewnością jedyne w swoim rodzaju. Piękne zapakowane, o wyjątkowym kształcie i zapachu.

W te Święta kolekcja Sephora proponuje nam baśniowy, zimowy świat.

Ciepła atmosfera świąt, pełna niesamowitej, świątecznej magii, w samym sercu ośnieżonego miasteczka… Krajobraz mroźny, ale pełen czaru, utkany z delikatnych i subtelnych odcieni różu i złota, w którym odgadujemy raczej niż dostrzegamy złociste płatki, łagodne pagórki, ciepłe wnętrza domów oświetlonych lampkami, wymarzone prezenty, oszronione choinki, niebo przetykane złocistymi gwiazdkami i  liska o zawadiackim spojrzeniu…

Czujna lisiczka o spiczastych uszach przemyka przemyka niepostrzeżenie, pokazując rude futerko a to na kubku, to znów na termoforze, czy też na gumkach do włosów. A nawet na ślicznej lampce nocnej: niezwykle udana maskotka tych świąt w 2017 r., z której wszelkie dochody zostaną przekazane na stowarzyszenie „Toutes à l’école” (Wszystkie do szkoły), wspierane przez Sephora od roku 2011., zaangażowane w zapewnienie wykształcenia i edukacji szkolnej dla dziewcząt w Kambodży.

Otulając się kocem i zasłaniając oczy maseczką do spania selfie-friendly, poddajmy się magii Świąt, które w tym roku znów okażą się zaczarowane…

Więcej informacji o nowościach znajdziecie na Sephora.pl

Ho Ho Ho!

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares