Silesia Business & Life Awards 2017: Prestiż w najlepszym wydaniu [25 listopada]

Końcówka listopada to dla redakcji magazynu Silesia Business & Life wyjątkowy czas. Właśnie wtedy spotykamy się z naszymi partnerami i przyjaciółmi, by razem podsumować kolejny rok pełen sukcesów.

Przed nami wyśmienity wieczór okraszony luksusem, prestiżem i magią, czyli kolejna Gala Silesia Business & Life Awards 2017.

25 listopada [sobota] odbędzie się gala Silesia Business & Life Awards 2017

– Już dziś możemy zapewnić, że to będzie niezapomniana noc. Nie zabraknie wrażeń, wspaniałej atmosfery i dobrej muzyki. Bardzo cieszymy się z tego, że wciąż się rozwijamy, a to nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi partnerzy. Gala Silesia Business & Life Awards 2017 to okazja do podziękowania im, ale także możliwość przeżycia czegoś niezwykłego – podsumowuje  Klaudiusz Sevkowić, organizator gali i redaktor naczelny magazynu Silesia Business & Life.

Monopol z najlepszą przestrzenią na sukces

fot. Materiały prasowe

W tym roku po raz kolejny gościć będziemy we wnętrzach hotelu Monopol w Katowicach. Obiekt ten powstał w 1903 roku u zbiegu ulicy Dworcowej i Dyrekcyjnej i szybko zachwycił bywalców swym luksusem, nowoczesnym wyposażeniem i architektonicznym smakiem. W błyskawicznym tempie miejsce to zyskało miano jednego z najpopularniejszych hoteli na Śląsku. O prestiżu i estymie, jakimi cieszył się hotel Monopol, najlepiej świadczą jego goście. Byli wśród nich m.in. tak sławni i szanowani jak – pianista Artur Rubinstein, kompozytor Karol Szymanowski czy młody francuski kapitan Charles de Gaulle – a to tylko niektórzy z nich. 30 października 1936 roku obiad weselny w Monopolu zjadł słynny tenor Jan Kiepura. We wrześniu 2003 roku Monopol ponownie otworzył swoje podwoje przed gośćmi. Dziś nadal zachwyca luksusem i szykiem – o czym będą mieli okazję przekonać się wszyscy, którzy zaszczycą nas obecnością na Gali Silesia Busines & Life Awards 2017.

Silesia Business & Life Awards: Doceńmy najlepszych

fot. Materiały prasowe

Od samego początku przy organizowaniu Gali Silesia Business & Life Awards towarzyszy nam jeden cel – chcemy wyróżnić tych, którzy wykazali się ponadprzeciętną działalnością – tych, którzy mierzą wysoko i co najważniejsze, sumiennie realizują swoje cele. Ale nasza gala to nie tylko nagrody i wyróżnienia. To także okazja do świetnej zabawy i poznania wielu wyjątkowych osób. Każdego roku w gali uczestniczą najznakomitsze osobistości ze świata biznesu, polityki i rozrywki. Udział w wydarzeniu to idealny moment na podzielenie się z innymi własnymi doświadczeniami czy wysłuchanie rad dotyczących tego, jak pokierować własnym biznesem, by osiągnąć sukces.

Silesia Business & Life: Magazyn, który odkrywa i rozpoczyna kariery gwiazd

Jeśli miarą sukcesu danego wokalisty jest miejsce, w  którym zaczynał swoją muzyczną karierę to lepiej Rafał Brzozowski, Sarsa, Kasia Popowska, czy Monika Lewczuk trafić nie mogli. Oni wszyscy zaczynali swoje kariery i tym samym prezentowali swój wokal podczas jednego z największych turniejów golfowych w naszym kraju: Silesia Business & Life Golf Cup w Siemianowicach Śląskich organizowanego przez magazyn Silesia Business&Life i z powodzeniem kreują swoje muzyczne kariery obecnie.

Warto Wiedzieć!!!

Na naszych gości czeka szereg atrakcji pobudzających wszystkie zmysły. Zaczynamy od wykwintnej kolacji, która z pewnością usatysfakcjonuje rządnych kulinarnych wrażeń. Wisienką na torcie będą występy artystyczne. W tym roku będzie to coś wyjątkowego. Co? Niech to pozostanie owiane nutką tajemnicy… Jedno możemy obiecać – jak zawsze postawimy na młodych, utalentowanych wykonawców.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares