Silesia Business & Life Awards 2017: Wyjątkowy czas za nami… [Podsumowanie]

W katowickim hotelu „Monopol” odbyło się jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń roku. 

Wyśmienity wieczór pełen smaku, elegancji, pięknej muzyki i luksusu czyli kolejna edycja gali Silesia Business & Life Awards 2017.

Zobacz relację z gali:

Silesia Business & Life Awards 2017: Wyjątkowy czas za nami… [Podsumowanie]

Wiele osobistości ze świata biznesu, polityki i rozrywki. Wielu ludzi zasłużonych dla Śląska i tych, którzy kreują standardy życia. Udział w tym wydarzeniu to możliwość zaprezentowania swojego zawodowego portfolio jak również do podzielenia się receptą na sukces, a jak dobrze wiemy, ile głów…tyle pomysłów. Jest zatem o czym rozmawiać i tak też było podczas kolejnej odsłony Silesia Business & Life Awards 2017.

Jeśli miarą sukcesu danego wydarzenia są goście, którzy się na nim pojawiają, to z całą odpowiedzialnością za słowa po raz kolejny mogę powiedzieć, że gala Silesia Business & Life Awards jest wydarzeniem biznesowym, które warto pielęgnować w tym regionie Polski – mówił nam po gali Klaudiusz Sevkowić, organizator i redaktor naczelny magazynu Silesia Business & Life.

Gala Silesia Business & Life Awards 2017 to forma podziękowania tym, którzy doceniają jakość i chcą z nami budować relacje biznesowe– dodaje.

Silesia Business & Life Awards 2017: Buduj świadomość i doceniaj piękno…

Podczas gali mogliśmy spotkać i posłuchać na żywo Antka Smykiewicza czy Krzysztofa Kiljańskiego

Warto Wiedzieć!!!

Gale Silesia Business & Life Awards to projekt, któremu towarzyszy jeden cel – chęć wyróżnienia tych, którzy wykazali się ponadprzeciętną działalnością – tych, którzy mierzą wysoko i co najważniejsze, sumiennie realizują swoje cele.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed