WOŚP zyskała pięknego ambasadora. Chris Hemsworth z serduszkiem na okładce polskiego Esquire [Zobacz]

Chris Hemsworth – gwiazda hollywoodzkiej superprodukcji „Thor: Ragnarok”, która właśnie trafiła do kin, wystąpił w roli ambasadora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na łamach magazynu Esquire!

Australijski aktor z dumą zaprezentował serduszko, a w wywiadzie opowiedział  m.in. o tym, dlaczego postanowił wesprzeć Orkiestrę.

Maciej Gajewski, redaktor naczelny magazynu Esquire: – Na pomysł, żeby Chris Hemsworth wystąpił na okładce Esquire’a z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpadliśmy wiele miesięcy temu. Nie było łatwo dotrzeć do aktora, bo mamy w końcu do czynienia z gwiazdą światowego formatu. Pomogło nam wiele osób w Polsce i na świecie i oto mamy!

Spotkałem się z Chrisem podczas lansowania Hugo Boss Man of Today w Stuttgardzie. Aktor, znany z tego, że angażuje się w akcje charytatywne, szczególnie związane z pomocą dzieciom, zaskoczył mnie swoja wiedzą na temat działalności fundacji Jurka Owsiaka – widać było, że odrobił lekcje. – „Wiem, że chodzi o coś ważnego, dlatego nie obawiaj się – wezmę udział w tym pomyśle” – powiedział jeszcze zanim zaczęliśmy wywiad do Esquire’a.

Chris jest otwarty, nie ma w nim żadnej pozy, sztuczności. Naszą rozmowę zaczęliśmy… po polsku (okazało się, że miał w czasach szkolnych kolegował się z Polakiem) a potem było tylko ciekawiej. O tym, co wydarzyło się podczas naszego spotkania i o czym rozmawialiśmy dowiecie z najnowszego wydania Esquire. Zapewniam, że warto zajrzeć – mówi.

Warto Wiedzieć!

Nowy numer magazynu Esquire z serduszkiem WOŚP ukazał się 31 października. Zapraszamy do kiosków.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed