„Kobiety mafii” Patryka Vegi. Oficjalny zwiastun gotowy [Zobacz]

Kolejny film polskiego reżysera nie przejdzie bez kontrowersji. Mocne historie kobiet, które żyły z gangsterami obrazują świat, do którego dostęp mieli nieliczni.

Jak na tym wyszły? Ile lat straciły żyjąc w mroku najczarniejszych przestepstw? O tym i nie tylko o tym w najnowszej produkcji Patryka Vegi, między innymi reżysera „Pitbulla” czy „Botoksu”

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej.

fot. Vega Investments, Anna Gostkowska
fot. Vega Investments, Anna Gostkowska

Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska).

Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Warto Wiedzieć!

Polska premiera „Kobiet mafii” już 23 lutego 2018 roku.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed