26.finał WOŚP: Wiemy o której i na jakim kanale obejrzycie wejścia na żywo [Plan Dnia]

Już 14 stycznia zagra najpopularniejsza Orkiestra w Polsce, na czele z niezastąpionym dyrygentem Jurkiem Owsiakiem! Tym razem pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Grupa TVN po raz drugi została głównym partnerem telewizyjnym Finału WOŚP. Relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na antenie TVN, TTV oraz TVN24. Tradycyjnie o godzinie 20:00 zabłyśnie „Światełko do Nieba”.

O Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w niedzielę 14 stycznia, będzie głośno już od samego rana! Oficjalny start akcji rozpocznie się o godz. 8.30, w programie Dzień Dobry TVN. 26. Finał WOŚP będzie transmitowany aż na trzech antenach – TVN, TTV oraz TVN24. W dziewięciu miastach Polski – Sosnowcu, Poznaniu, Zielonej Górze, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku, Krakowie, Świebodzicach i Olsztynie – specjalni wysłannicy oraz reporterzy TVN będą na bieżąco informować o przebiegu akcji koordynowanej przez lokalne sztaby. Najświeższe informacje będą przekazywać m.in. Maciej Wójcik, Mateusz Hładki, Katarzyna Jaroszyńska, Marcin Sawicki, Katarzyna Olubińska, Kinga Burzyńska, Bartosz Jędrzejak, Tomasz Kubat oraz Robert Stockinger.

26.finał WOŚP: Wiemy o której i na jakim kanale obejrzycie wejścia na żywo [Plan Dnia]

Centrum Finału WOŚP tradycyjnie będzie mieścić się na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie powstanie wspaniałe orkiestrowe miasteczko ze sceną oraz studiem telewizyjnym. W finałowym koncercie zagrają między innymi: Proletaryat, Mesajah, Jelonek, Nocny Kochanek, Wilki, Coma, Kobranocka, Łąki Łan, Poparzeni Kawą Trzy. W 107 miejscowościach w Polsce oraz zagranicą odbędzie się również 12. edycja biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.

Tego wyjątkowego dnia aż 120 tysięcy wolontariuszy wyruszy z kolorowymi skarbonkami na ulice miast całego świata! Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Na ten cel telewizja TVN przekaże fundacji WOŚP czek o wartości 100 tysięcy złotych. Z kolei serwis player przeznaczy na rzecz WOŚP cały zysk z reklam oraz sprzedaży z dnia 26. Finału WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 25 lat pomaga najmłodszym. Dzięki temu na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiło już ponad 44 tys. urządzeń medycznych, które ratują życie oraz zdrowie dzieci.

Już 14 stycznia wyślijmy „Światełko do nieba”, zagrajmy z Orkiestrą jeszcze głośniej i pobijmy kolejny rekord!

26. finał WOŚP: Nasza redakcja również gra z Orkiestrą

W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową „Koszulkę Mistrzów Sportu” z podpisami 100 najważniejszych osobowości polskiego i światowego sportu.

fot. Żyjesz.pl

Podpisali się między innymi:

  1. Kamil Stoch
  2. Robert Lewandowski
  3. Anita Włodarczyk
  4. Łukasz Kubot
  5. Marcin Gortat
  6. Adam Małysz
  7. Piotr Małachowski
  8. Joanna Jędrzejczyk
  9. Artur Boruc
  10. Rafał Sonik

Licytację koszulki rozpoczniemy od umieszczenia naszej aukcji na stronie aukcje.wosp.org.pl w najbliższą niedzielę, 14 stycznia.  O godzinie umieszczenia na stronie licytacji [prawdopodobnie rozpoczęcie ok południa] będziemy Was informować na naszych kanałach SM: Snapchacie, Instagramie i Facebooku Żyjesz.pl na żywo podczas finału WOŚP, który również będziemy wam pokazywać. Na naszych kanałach również znajdziecie informacje: zdjęcia\ filmy z osobami, które w ciągu 17\18 podpisały się na koszulce.

Programy na antenach:

TVN
• Dzień Dobry TVN: od 8.30
• 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 12:35, 13:50, 15:15, 18:45
• Światełko do nieba: 19:45
• 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 22:50, 23:44

TTV
• 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 10.00, 13.00, 16.00, 18.00
• Światełko do nieba: 19:45
• 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 20.30, 20.57

TVN 24

Materiały i wejścia na żywo przez cały dzień 26. finału WOŚP

Warto Wiedzieć!!!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 25. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN.

26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetli „Światełko do nieba” – happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed