„Pitbull. Ostatni Pies”: Mamy zwiastun filmu Pasikowskiego [Znamy datę premiery]

Film rozgrzewał wyobraźnię na długo przed premierą pierwszego zwiastuna. Czekaliście?! My śledzimy rozwój wydarzeń przy tej produkcji od samego początku.

Do sieci właśnie trafiła oficjalna zapowiedź filmu „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W obsadzie są m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Cezary Pazura i Dorota Rabczewska. Film trafi do kin 15 marca.

„Pitbull. Ostatni Pies”: Mamy zwiastun filmu Pasikowskiego [Znamy datę premiery]

Ent One Investments

O czym będzie kolejna odsłona „Pitbulla”?

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa – zapowiadają producenci.

W obsadzie filmu znaleźli się aktorzy związani z kultową serią od początku, ale są też nowe twarze. W epizodycznych rolach na ekranie zobaczymy wokalistkę Katarzynę Nosowską oraz boksera Artura Szpilkę i miejmy nadzieję, że bezbronnych bić w ekranizacji nie będzie…

Oficjalny plakat filmu \ Dystrybutor Kino Świat

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares