Sephora Beauty Lab 2018: Ruszają bezpłatne warsztaty z ekspertami światowych marek [Harmonogram]

Wraz z początkiem stycznia rusza nowa edycja spotkań Sephora Beauty Lab – całkowicie bezpłatnych warsztatów z ekspertami najważniejszych światowych marek kosmetycznych.

To gratka dla wszystkich fanek trendów w świecie beauty, okazja do poznania nowości i przetestowania na własnej skórze ich działania. Podczas godzinnego spotkania na uczestniczki czekają indywidualne konsultacje pielęgnacyjno-makijażowe oraz malowanie paznokci w trendach sezonu. Najbliższy Sephora Beauty Lab startuje już 11 stycznia w pomorskiej Galerii Bałtyckiej.

Sephora wraz z ekspertami partnerskich marek kosmetycznych zaprasza do swojego laboratorium piękna.  Podczas 4 dni spotkań, w trakcie 1-godzinnych, indywidualnych konsultacji, miłośniczki piękna poznają tajniki pielęgnacji twarzy oraz nauczą się tego, jak wykonać idealny makijaż w trendach sezonu, dopasowany do danego typu urody. Na uczestniczki czekają też atrakcyjne promocje, prezenty do zakupów i bezpłatne malowanie paznokci. Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

TWOJA GODZINA PIĘKNA – RUSZA SEPHORA BEAUTY LAB

W styczniu startuje już 8 odsłona projektu Sephora Beauty Lab – mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor ds. Marketingu Sephora Polska.  Dbamy o to, by zarówno szczególnie wymagające klientki jak i te, które dopiero zaczynają przygodę ze światem kosmetyków, otrzymały od naszych ekspertów dopasowany do ich potrzeb serwis. Wyniki ankiet, regularnie przeprowadzanych wśród uczestniczek, potwierdzają, że kobiety niezwykle cenią zarówno profesjonalizm tej wysoce spersonalizowanej porady, możliwość przetestowania nowości, jak i po prostu mile spędzony czas. Aż 96% poleciłoby to wydarzenie swoim przyjaciółkom.

W tym roku obok prezentów i rabatów, przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje dla odwiedzających, które pojawią się w wybranych lokalizacjach m.in. multimedialną grę, z której skorzystać mogą wszyscy klienci centrum. Beauty Lab to doskonały pomysł na relaks i zrobienie czegoś tylko dla siebie – dodaje.

Najbliższe spotkania Beauty Lab:

Gdańsk: Galeria Bałtycka – 11-14 stycznia

Spotkanie z ekspertami marek: Benefit, Clinique, Estée Lauder, Lancôme, Marc Jacobs,Yves Saint Laurent.

Kraków: Galeria Serenada – 25-28 stycznia

Szczecin: Galeria Galaxy – 1-4 lutego

Częstochowa: Galeria Jurajska – 8-11 lutego

Warto Wiedzieć!

Do końca roku Sephora Beauty Lab odwiedzi aż 18 największych miast Polski. Spotkania odbędą się, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie czy Łodzi.  Więcej szczegółów dotyczących nadchodzących spotkań znajdziecie tutaj

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed