Raper Chada nie żyje. Zmarł w szpitalu psychiatrycznym. Miał 39 lat [Pożegnanie]

Tomasz Chada nie żyje. Raper zmarł w wieku 39 lat w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku. O śmierci napisała katowicka „Gazeta Wyborcza”.

Informacje te potwierdziła wytwórnia muzyka, Step Records, która na oficjalnym profilu rapera na facebooku napisała:

W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie. Ekipa Step Records

Informowali oni również na kanałach społecznościowych 15 marca o odwołaniu, co warto dodać bardzo mocnej trasy koncertowej „Recydywista Tour”

fot. facebook Tomasz Chada
fot. facebook Tomasz Chada

Trasa koncertowa Tomasza Chady odwołana. Wszystkie koncerty w ramach Recydywista Tour nie odbędą się ze względu na stan zdrowia rapera. Chada przebywa aktualnie w szpitalu pod opieką lekarzy. Będziemy informować o ewentualnych zmianach w sytuacji- pisała wytwórnia. 

Tomasz Chada został dzień wcześniej przewieziony do szpitala w Mysłowicach po tym, jak doznał poważnego urazu kręgosłupa.

„To był efekt tego, że mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze” – poinformowała Joanna Smorczewska, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Jak pisze katowicka „Gazeta Wyborcza”, według nieoficjalnych informacji raper był wtedy pod wpływem środków odurzających.

Warto Wiedzieć!

Raper miał promować album „Recydywista”, który wydał w 2017 roku. Płyta ukazała się cztery miesiące po tym, jak Chada wyszedł z więzienia. Trafił tam w 2012 roku za napaść i pobicie.

Chada był kiedyś związany z grupą Molesta Ewenement. Wydał sześć albumów. Współpracował m.in. z takimi raperami, jak Pyskaty, Ero, Peja, Fu czy Ten Typ Mes.

Pokój z Tobą [*]

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed