Kriss Sheridan: „I don’t Wanna Say Goodbye” drugim singlem wokalisty [Posłuchaj]

Bardzo dobrze rokujący, młody artysta  Kriss Sheridan zaprezentował na polskim rynku drugi singiel z nadchodzącej płyty.  Jest to międzynarodowa polsko-francusko-szwajcarsko-brytyjska produkcja powstała na campie songwriterskim w Hiszpanii. 

Teledysk był kręcony w Polsce, w Twierdzy Modlin w okolicach Warszawy. Jest to pierwszy w Polsce teledysk z nagromadzeniem aż tylu efektów pirotechnicznych. Charakteryzują go strzały, płonące manekiny, stroboskopy i nurek wychodzący z wody.

Ruiny Spichlerza zagrały już Zamek Horeszków w ekranizacji poematu Adama Mickiewicza Pan Tadeusz w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Zobaczcie sami jak piękne obrazy zostały uchwycone w teledysku:

Autorami muzyki i tekstu utworu są mieszkający w Niemczech polsko-amerykański piosenkarz Kriss Sheridan, Nicolas Gueguen – producent z Paryża, oraz Massimo del Gaudio – songwriter z Londynu. Przy produkcji pracowali również Loris Cimino – DJ i producent muzyczny ze Szwajcarii, oraz polski producent i autor wielu polskich hitów Dominik MINU Buczkowski.

Reżyserem teledysku jest Piotr Smoleński – autor klipów wielu polskich gwiazd, m.in. Cleo i Donatana oraz Maryli Rodowicz. W teledysku występują aktualna Finalistka Miss Polonia i modelka Agata Borowiak oraz tancerze ze Studia Agustina Egurroli.

Warto Wiedzieć!

Kriss Sheridan to polsko-amerykański piosenkarz, autor tekstów, aktor, podróżnik. Urodzony w Bielsku-Białej. Syn Polki i Amerykanina. Ma również niemieckie obywatelstwo. Współpracował ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi takimi jak RTL Group, ProSiebenSat.1, Televisión Española, RFO czy Radio Bayernwelle, w Monachium i Madrycie. Studiował w Monachium, Madrycie i Nowym Jorku. Sheridan został pomyślnie przyjęty do Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku, pracował również jako model.

W marcu 2017 miała miejsce premiera pierwszego singla HAPPY, który był zapowiedzią jego debiutanckiego albumu.

Źródło: Materiały Prasowe

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares