Królewski ślub: Jak zmieni się życie Meghan Markle w praktyce [Ciekawe informacje]

Do książęcego ślubu pozostało już tylko kilkadziesiąt godzin. To bez wątpienia jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń towarzyskich tego roku nie tylko na Wyspach, ale w wielu kronikach kulturalnych świata.

Harry i Meghan Markle złożą przysięgę małżeńską w sobotę 19 maja w XV-wiecznej kaplicy św. Jerzego, która znajduje się w Zamku Windsor na przedmieściach Londynu.

O ile książę jest przyzwyczajony i doskonale zaznajomiony z etykietą królewską i w realizowaniu jej ma wieloletnie doświadczenie, o tyle jego wybranka choć bardzo zasadnicza i dojrzała będzie musiała bardzo mocno przewartościować swoje życie.

Królewski ślub: Jak zmieni się życie Meghan Markle w praktyce [Ciekawe informacje]

  • Przyzwyczajenie do wielkiego zainteresowania rodziną królewską ze strony Brytyjczyków i reszty świata
  • Rzucenie zawodu aktorki, modelki i blogerki [usunięcie wszystkich kont, blogów w internecie]
  • Zerwanie wszystkich kontraktów reklamowych i w dużej mierze ograniczenie kontaktów w show-biznesie [jej przyjaciółką jest znana tenisistka, Serena Williams]
  • Zakaz publikacji zdjęć, treści, komentarzy. Jej stanowisko będzie reprezentowane przez rzecznika rodziny królewskiej
  • Zakaz głosowania w wyborach powiązanych z polityką i opowiadaniem się za obozem politycznym
  • Zakaz działalności charytatywnej z własnej inicjatywy. Od czasu wstąpienia do rodziny królewskiej reprezentuje tylko wydarzenia, w których będzie ją reprezentowała
  • Zakaz publicznego okazywania uczuć mężowi oraz zakaz rozdawania autografów. Od tej pory jej podpis będzie szczególnie chroniony i może być składany wyłącznie na oficjalnych dokumentach oraz w księgach pamiątkowych
  • Zakaz spędzania wakacji w miejscach publicznych. Książęcej parze w myśl etykiety nie wypada spędzać urlopu wśród tłumu turystów i odsłaniać przed nimi ciała.
  • Zakaz kusych kreacji. Kilka razy przyszłej księżnej Walii nie udało się uchronić od wpadek chociażby zakładając nogę na nogę, a tu też jest zakaz. Gustowne sukienki za kolano, proste płaszcze, stylowe nakrycia głowy i idealnie dobrane dodatki – tak ma prezentować się Meghan Markle.
  • Szkolenie z zasad protokołu i etykiety królewskiej oraz zasad savoir vivre

Tyle o obowiązkach i zakazach. Nie ma też co płakać nad rozlanym mlekiem. Z pewnością jest wiele momentów, w których fajnie jest być księżną, bo o nic się w życiu raczej martwić już nie będzie musiała. Będzie podróżowała, spotykała się z tłumami fanów na całym świecie i opływała w królewskie luksusy.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed