28. Bieg Powstania Warszawskiego z nową trasą [Poznaj zmiany]

Wielkimi krokami zbliża się data kolejnego biegu ze Stołecznym Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. 28 Lipca 2018 r. (sobota) odbędzie się drugi w tym roku bieg z serii Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”, Bieg Powstania Warszawskiego.

Minutę po północy, 1 lipca ’18, ruszają zapisy na 28. Bieg Powstania Warszawskiego. Tradycyjnie zapisać się będzie można na dwa sposoby: drogą elektroniczną na stronie www.aktywnawarszawa.waw.pl oraz osobiście w Biurze zawodów, ale już pakiety startowe mogą tym razem dotrzeć prosto do waszych rąk za pośrednictwem usługi poczty polskiej.

28. Bieg Powstania Warszawskiego z nową trasą [Nowości 2018]

W tym roku ze względu na przebudowę ulicy Miodowej i pl. Krasińskich spowodowaną nieoczekiwanymi znaleziskami archeologicznymi na wysokości Pałacu Krasińskich trasa 28. Biegu Powstania Warszawskiego została poprowadzona na Stegny.

Zobacz trasę na 5 i 10 km

Stołeczne Centrum Sportu „Aktywna Warszawa” nawiązało również współpracę z Pocztą Polską i dzięki temu możecie nie tylko ominąć kolejki i zaoszczędzić sporo wolnego czasu próbując odebrać pakiet startowy. Czas urlopów to cenny czas i nie zapominają o tym organizatorzy, którzy  kolejny raz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biegaczy.

  • pakiet startowy na 28. Bieg Powstania Warszawskiego i 5. Bieg Zdobycia PAST-y można otrzymać za pośrednictwem usługi kurierskiej, realizowanej przez Pocztę Polską.
  • aby otrzymać pakiet startowy kurierem należy wnieść opłatę za sam pakiet (zgodnie z regulaminem) jak i opłatę za przesyłkę kurierską (15 zł) korzystając z elektronicznego systemu zapisów na aktywnawarszawa.pl. Szczegóły dot. płatności znajdują się tutaj
  • pakiet startowy powinien być dostarczony do Uczestnika na wskazany przez niego adres w ciągu 48 godzin (wyłącznie dni robocze) od nadania w Biurze Zawodów. Poczta Polska będzie telefonicznie (SMS-ami) informować  o próbie doręczenia przesyłki
  • w przypadku braku możliwości dostarczenia przesyłki z pakietem, będzie ona awizowana w placówce Poczty Polskiej przez 7 dni, po tym terminie paczka zostaje zwrócona do Nadawcy.
  • Jeden pakiet to jedna przesyłka, nie ma możliwości wysłania jedną przesyłką większej ilości pakietów startowych.

Pamiętajcie o zapisach na ten Bieg, a zapiszecie się tutaj

Patronem medialnym Warszawskiej Triady Biegowej jest Żyjesz.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed