Mundial 2018: Reprezentacja Polski już w Soczi. Do meczu z Senegalem zostało 6 dni [Raport]

Od pierwszego gwizdka na Mundialu 2018 w Rosji dzielą nas już dosłownie godziny. Jutro o godz 17 czasu polskiego rozpocznie się inaugurujące mistrzostwa świata spotkanie Rosji z Arabią Saudyjską. Nieco wcześniej rozpocznie się ceremonia otwarcia.

Polacy popołudniu zameldowali się w Hyatt Regency Hotelu w Soczi, gdzie zatrzymali się na czas gry w MŚ.  Do dyspozycji piłkarzy i sztabu szkoleniowego są między innymi: siłownia, basen, prywatna plaża, kuchnia oraz 60 pokoi. Swoją bazę treningową mają kilkanaście minut drogi od hotelu. Tam też zostało przygotowane specjalne boisko treningowe biało-czerwonych oraz została zbudowana sala konferencyjna z media roomem.

Zobacz film promujący Mundial w Rosji:

Mundial 2018: Reprezentacja Polski już w Soczi. Do meczu z Senegalem zostało 6 dni [Raport]

19 czerwca o godz 17 w Moskwie zagramy z Senegalem. W jakim składzie wyjdą Polacy? Na dzień dzisiejszy z pewnością musimy wykluczyć w pierwszych, grupowych spotkaniach Kamila Glika, który po kontuzji barku cudem wrócił do mundialowego reżimu trenera Nawałki i walczy o pełną sprawność i tlenową odporność, po tygodniowej absencji od treningów podczas przygotowań do Mundialu.

Przewidywany skład na mecz z Senegalem:

Reprezentacja Polski:

Fabiański – Rybus – Cionek – Bednarek – Piszczek – Grosicki – Zieliński – Krychowiak – Błaszczykowski – Milik – Lewandowski

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed