NO // MEDS: „Powietrze” pierwszym singlem nowego duetu synthpopowego [Posłuchaj]

Nowy muzyczny duet na polskiej scenie, „NO // MEDS” zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącej płyty zatytułowany „Powietrze”.

Posłuchajcie

NO // MEDS: Pokazać się szerszej publiczności? Popieramy!

Wielu artystów, którzy od lat tworzą z pasji i miłości do muzyki nie lubi otwierać się na świat i prezentować swoich własnych projektów dla ogółu, szeroko pojętych mas, bojąc się, że wejdą ze swoją kompozycją do miejsca, do którego nie chcieli aplikować. Im dłużej jednak się zastanawiają, tym więcej rodzi się pytań…

Duet NO // MEDS tworzą Shy i Yxy. Wokalistka Shy, autorka muzyki i tekstów. Od lat związana z garażowymi zespołami, zasłuchana w skandynawskich brzmieniach. W 2016 roku wyprodukowała swój pierwszy utwór „Falling Down”:

Yxy to producent i autor tekstów. Od 7 roku życia związany z muzyką. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Inspiracji muzyką elektroniczną szukał osłuchując się z londyńskim duetem producenckim Chase & Status. Z pewnością fani elektrobrzmień natknęli się już na Yxy pod innymi pseudonimami na platformie Youtube, na której zamieszczał swoje produkcje.

NO // MEDS: „Powietrze” pierwszym singlem nowego duetu synthpopowego [Posłuchaj]

Klip „Powietrze” powstał w dwóch alternatywnych wersjach. Na jednej z nich usłyszycie gościnnie znanego polskiego rapera, Tomasza Lewandowskiego[VNM]. Klip został zrealizowany między innymi dzięki wsparciu platformy crowdfundingowej na której duet „NO // MEDS” poprosił o wsparcie finansowe tego wyjątkowego materiału  tutaj,

Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie i Facebooku. Oglądaj na Instastory i Snapchacie Zyjeszpl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares