Brigitte Nielsen: Duńska aktorka urodziła w wieku 55 lat [WOW]

Kiedyś taka informacja zaskoczyła by nas nieco bardziej, ale nie dzisiaj.  Brigitte Nielsen w wieku 55 lat urodziła córeczkę i tym samym po raz piąty została mamą. 

Nielsen marzyła o kolejnym dziecku przez ostatnią dekadę. Marzenie spełniło się dzięki zabiegowi in vitro, któremu poddała się gwiazda. Jak teraz przyznaje, szanse na ciążę były bardzo niewielkie. Ojcem dziewczynki jest 39-letni Mattia Dessi, włoski model.

fot. realbrigittenielsen, Instagram
fot. realbrigittenielsen, Instagram

O jej karierze aktorskiej w ostatnich latach próżno było szukać informacji i aktualności, ale jak już o sobie przypomniała to naprawdę ‚z wysokiego C’.

Jej obecny partner, Włoch Mattia Dessi jest od niej młodszy o blisko 16 lat i do tej pory nie miał dzieci. Poznali się blisko 15 lat temu i o tej relacji aktorka mówiła tak:

„Jestem inną osobą i ma to wiele wspólnego z moim partnerem. On nie pije i nie pali. Kiedy go spotkałam, byłam rock and rollem, dużo piłam, miałam w życiu obok siebie trochę dziwnych ludzi, ale w końcu znalazłam prawdziwy cel w życiu”.

Artystka ma już czwórkę synów z poprzednich związków: 34-letniego Juliana z Kasprem Windingiem, 28-letniego Killian Marcusa – owoc romansu z Markiem Gastineau, oraz 25-letniego Douglasa i młodszego o dwa lata Roula z małżeństwa z Raoulem Meyerem.

Warto Wiedzieć!

Przyszła na świat 15 lipca 1963 roku w Rodovre, na przedmieściach Kopenhagi. Po ukończeniu szkoły średniej w wieku 16 lat pozostawiła rodzinę i wyjechała do Włoch, by rozpocząć karierę modelki dla najbardziej prestiżowa na świecie agencji Elite Models.

Pracowała między innymi z Giorgio Armani, Gianni Versace i Gianfranco Ferré. Była ozdobą światowych wybiegów w Rzymie, Mediolanie, Nowym Jorku czy Paryżu.

Brigitte Nielsen poślubiła Sylvester’a Stallone w 1985 roku, ale ich związek zakończył się dwa lata później w prasie.

61d9637dfbfa0790f66159d6c162d6f8268d85ee

Do ślubu podchodziła jeszcze dwa razy, z Sebastianem Copelandem w 1990 roku i Raoulem Meyerem w 1993 roku. Przyszły też kolejne rozwody. W 2005 roku zamiast wziąć ślub, postanowiła przeżyć miłość pod okiem kamer ze swoim partnerem, raperem Flavour Flav, występując w reality show „Strange Love”. Była też zaręczona z gwiazdą futbolu, Markiem Gastineau, z którym ma syna.

Znacie ją z takich filmowych wcieleń jak rola Ludmiły Drago, żony sowieckiego boksera, w  „Rocky IV” (1985) czy rola prześladowanej przez seryjnego mordercę modelki Ingrid w filmie „Kobra” (1986).

W 1987 roku nagrała płytę „Every Body Tells a Story”, a jeden ze znajdujących się na niej utworów, „Body Next to Body” zaśpiewany w duecie z austriackim wokalistą Falco stała się hitem.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed