Ricky Martin: Koncert nad polskim morzem już 7 września [Szczegóły]

Portorykański wokalista za 5 tygodni pojawi się nad polskim morzem. 7 września Ricky Martin zaśpiewa w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Ricky Martin w Polsce wystąpił do tej pory tylko jeden raz. Jego koncert w 2003 roku odbył się na deskach Opery Leśnej w Sopocie z okazji 40 edycji „Sopot Festival”, a tym razem Ricky Martin wystąpi w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Z dużym prawdopodobieństwem wybrzmią największe hity artysty takie jak : ‚Livin’ La Vida Loca’, ‚Maria’, czy ‚She Bangs’.

Ricky Martin w Polsce: Ceny biletów

Bilety na koncert Rickiego Martina w Polsce trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 18 czerwca 2018 o godzinie 10.00. Wejściówki można kupić m.in. na stronie eventim.pl. Artysta zagra koncert 7 września 2018 roku w hali Ergo Arena zlokalizowanej na granicy Gdańska i Sopotu. Od jego ostatniego koncertu w Polsce minęło już 15 lat!

Najtańsze bilety na koncert Rickiego Martina w Polsce można kupić w cenie od 149 złotych na tzw. Płycie (w sprzedaży Early Birds; bilet normalny kosztuje 169 zł), najdroższe – 260 zł (w sprzedaży Early Birds; bilet normalny kosztuje 280 zł) w strefie Golden Circle (miejsca stojące). Więcej szczegółów na temat cen wejściówek poznaliśmy dopiero w dniu sprzedaży, wcześniej organizatorzy nie podawali szczegółów. Pozostałe ceny biletów to: 189/209 zł i 229/249 zł (sprzedaż Early Birds/bilet normalny) – miejsca siedzące na trybunach.

Warto Wiedzieć!

Ricky Martin to jeden z najbardziej znanych latynoamerykańskich wokalistów, laureat nagród Grammy i posiadacz własnej gwiazdy na Hollywood Walk of Fame. W Polsce pojawi się po raz drugi w swojej karierze.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed