„Alf”: Warner Bros. wyprodukuje nowe odcinki przybysza z planety Melmac? [Informacja]

Amerykańskie przedsiębiorstwo mediowe, Warner Bros. pracuje nad nowymi odcinkami uwielbianego przez widzów serialu lat 90.  Jak tym razem będzie wyglądał Alf i kto się w niego wcieli? Odpowiedź powinna nadejść już niebawem donosi TVline.com

Alf to tak naprawdę  Gordon Shumway. Urodził się 28 października 1756 r. Pochodził z planety Melmac, która mieściła się sześć parseków za Hydra Centauris i posiadała zielone niebo oraz niebieską trawę.

Serial „Alf” miał w sumie 102 odcinki pokazywane w czterech sezonach. Oryginalny „Alf” produkowany w latach 1986-1990 był emitowany w amerykańskiej telewizji NBC. Ostatni epizod został wyemitowany 24 marca 1990 r. Inspiracją dla twórców był film „E.T.” Stevena Spielberga (1982). W „Alfie” został on nieco sparodiowany. Polska premiera serialu miała miejsce 18 marca 1991 r. na antenie TVP1. W następnych latach pokazywany był między innymi w powtórkach na antenie Polsatu oraz TVN7.

Czy uda się wskrzesić po blisko 30 latach od premiery postać 229-letniego przybysza z Melmac i wróci na Ziemię? Zaopiekuje się nim nowa rodzina? Odpowiedź z pewnością otrzymamy już wkrótce…

W kuluarach wytwórni mówi się, że za powrót Alfa w nowej formule będą odpowiedzialni Tom Patchett i Paul Fusco czyli twórcy oryginału.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares