„Fenty Beauty” w Polsce. Gdzie i kiedy kupicie kosmetyki Rihanny? [Odpowiadamy]

Właściwie od momentu, w którym usłyszeliśmy, że Rihanna zaprojektowała autorską linię  kosmetyków „Fenty Beauty” dla Sephory, nasze oczy zwrócone były na polski rynek.

Nie wiedzieliśmy kiedy oficjalnie marka trafi do Polski, ale czuliśmy, że stanie się to w przeciągu kilkunastu najbliższych miesięcy.

Sephora Polska poinformowała dzisiaj na oficjalnym profilu społecznościowym, że kosmetyki „Fenty Beauty” trafią na półki sklepowe już 7 września. Linię będziecie mogli kupić we wszystkich perfumeriach w kraju.

„Fenty Beauty” w Polsce. Jakie kosmetyki Rihanny pojawią się w perfumeriach Sephory?

Ogólnoświatowa premiera Fenty Beauty odbyła się na początku września 2017 roku w nowojorskiej perfumerii Sephora na Times Square. Wtedy piosenkarka pokazała się światu w złotym rozświetlaczu „Trophy Wife”.

Makijaż jest po to, żebyś się nim bawiła. Nigdy nie powinien stanowić przymusu ani kojarzyć się z uniformem. Podejmuj szanse i ryzyko, odważ się na coś nowego lub innego Rihanna

Uchylając rąbka tajemnicy co do linii kosmetyków możemy powiedzieć, że w nowej kolekcji znajdziecie Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation – podkłady o właściwościach matujących i zmniejszających widoczność porów. Fluid matujący ma kosztować 145zł i powinien być dostępny finalnie w 40 odcieniach.

Rozświetlacze Killawatt Freestyle Highlighter w cenie 145 zł dostępne w 6 wersjach czy dobry kosmetyk do konturowania w sztyfcie Match Stix Shimmer Skinstick. Cena to 105 zł. W ofercie znajdziecie też puder matujący Invisimatte Blotting Powder z ceną 139 zł. A co z naszymi ustami? Tutaj przyda się z pewnością błyszczyk Gloss Bomb Universal Lip Luminizer w cenie 69zł. To na dobry początek…

Tak jak w przypadku innej marki z portfolia Sephory, Marc Jacobs Beauty nowości będą prezentowane cyklicznie i tym samym asortyment w kwestii wyboru będzie się powiększał.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares