Mac Miller nie żyje. Raper z Pensylwanii miał 26 lat [Wspomnienie]

Późnym wieczorem środowisko hip-hopowe zamarło. Amerykański portal TMZ.COM podał informację o przedawkowaniu narkotyków przez Maca Millera. Ciało zostało odnalezione około południa w domu gwiazdora w San Fernando Valley. Malcolm McCormick, bo tak nazywał się raper, miał 26 lat.

Jak informuje TMZ, służby zostały wezwane na miejsce przez przyjaciela rapera, którego tożsamość pozostaje anonimowa. Mężczyzna zadzwonił na nr. 911 z domu rapera. Po przybyciu na miejsce stwierdzono zgon. Nie jest znana oficjalna przyczyna śmierci, jednak według TMZ mógł on przedawkować narkotyki. Portal zwraca uwagę, że Miller od lat walczył z uzależnieniem, które nasiliło się po jego rozstaniu z piosenkarką Arianą Grande.

Mac Miller nie żyje. Raper z Pensylwanii miał 26 lat [Wspomnienie]

Mac Miller: Ostatni album „Swimming”

3 sierpnia 2018 Mac Miller wydał ostatni album „Swimming”. Za produkcję odpowiadał sam raper pod pseudonimem Larry Fisherman. Album wyprodukowali z nim m.in. Dev Hynes, J. Cole, Dâm-Funk, DJ Dahi, Tae Beast i Flying Lotus. Na albumie swój wokal dołożyli Hynes, Snoop Dogg, czy Syd.

Krążek otrzymał dobre recenzje od krytyków muzycznych. Zadebiutował na 3. miejscu listy Billboard sprzedając się w pierwszym tygodniu w 66 tysięcznym nakładzie. W swojej karierze miewał już lepsze notowania. Raper szykował się do trasy koncertowej.

Mac Miller: Wspomnienie

Malcolm McCormick urodził się 19 stycznia 1992 roku. Był dzieckiem architekta i fotografa, mieszkał w dzielnicy Point Breeze miasta Pittsburgh w stanie Pennsylvania. Jego ojciec jest chrześcijaninem, natomiast matka jest żydówką. Malcolm został wychowany w tradycji żydowskiej. Grał na fortepianie, gitarze, perkusji i gitarze basowej, natomiast rapować zaczął już w wieku 15 lat.

Pierwszy singiel z płyty „Best Day Ever”, „Donald Trump” uzyskał już wynik ok 148 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Donald Trump  udostępnił wideo na portalu Twitter, gdy osiągnął on 20 milionów odsłon stwierdzając „Who wouldn’t be flattered?” („Kto nie byłby zaszczycony?”). Oświadczył, że Miller jest „nowym Eminemem”, i dodał: „Jestem bardzo dumny z niego.” Przychylność Donalda Trumpa pomogła Millerowi w utrzymaniu rosnącej popularności tak jak i związek, a w późniejszym czasie rozstanie z popularną wokalistką, Arianą Grande.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed