Zapisy na 30. Bieg Niepodległości już 6 października od północy [Więcej informacji]

Już 6 października minutę po północy rozpoczynają się zapisy na 30. Bieg Niepodległości. Wyjątkowy bieg, rozgrywany w setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wystartuje 11 listopada o godz 11.11. Dystans biegowy liczy 10km.

W tegorocznej edycji Miasto Stołeczne Warszawa i AKTYWNA WARSZAWA zwiększyły limit uczestników aż do 20 000 biegaczy i biegaczek. Dodatkowo pakiety startowe będzie można zamawiać kurierem (koszt przesyłki 15 zł). W pakiecie znajdzie się też prezent-niespodzianka.

Po raz pierwszy też przygotowaliśmy specjalną atrakcję dla młodych biegaczy – dzieci z roczników 2004-2008. Będą one mogły pobiec w „Mili na stulecie” na dystansie 1918 metrów, a limit uczestników w tej rywalizacji wynosi 1000 osób – zapowiada Karol Adamaszek, kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Zapisy na 30. Bieg Niepodległości już 6 października od północy

fot. materiały prasowe Aktywna Warszawa
fot. materiały prasowe Aktywna Warszawa

AKTYWNA WARSZAWA wspólnie ze Sponsorami i Partnerami planuje szereg atrakcji w miasteczku biegacza, o których będziemy na bieżąco informować, zaś już dziś zapraszamy do skorzystania z treningów przed biegiem.

Warto nie zwlekać z zapisem i opłatą pakietu, bo zainteresowanie biegiem – widzimy to po liczbie pytań dotyczących możliwości przedsprzedaży pakietów – jest bardzo duże – zapowiada Karol Adamaszek. Liczymy, że bieg będzie świetną okazją do sportowej manifestacji patriotyzmu w tę szczególną rocznicę. Zachęcamy do udziału też wszystkich, którzy nie biegają na co dzień. Warto się sprawdzić czy to indywidualnie czy to w gronie rodziny lub znajomych– dodaje Adamaszek

Zajrzyjcie do artykułu poniżej i zobaczcie jak prezentowała się trasa biegu w 2017 roku

Ruszają zapisy na 29. Bieg Niepodległości [Zapisz się]

30. Bieg Niepodległości. Pobiegniecie tą samą trasą

Trasa 30. Biegu Niepodległości będzie przebiegać: Al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego do Al. Niepodległości. Biegacze oraz zawodnicy na wózkach pośrednich nawracają w prawo na wysokości ul. Rakowieckiej, zawodnicy Nordic Walking oraz zawodnicy na zwykłych wózkach aktywnych nawracają na wysokości ul. Koszykowej i biegną drugą stroną wspomnianych ulic. Więcej informacji o biegu, zapisy znajdziecie tutaj.

Patronem medialnym Warszawskiej Triady Biegowej [Bieg Konstytucji 3 Maja, Bieg Powstania Warszawskiego, Bieg Niepodległości ] jest Żyjesz.pl.

 

 

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed