Mariah Carey. ‘Caution’ nowym albumem studyjnym artystki [Słuchamy]

Wokalistka, diva muzyki pop, Mariah Carey wydała długo wyczekiwany album studyjny. ‘Caution’ zawiera 10 zupełnie nowych kompozycji, w tym udostępnione wcześniej utwory ‘With You’, ‘GTFO’ i ‘The Distance” oraz faworyt wszystkich tych, którzy mieli okazję przedpremierowo posłuchać albumu: ‘A No No’. 

fot. Materiały prasowe Sony Music Polska
fot. Materiały prasowe Sony Music Polska

Premierę płyty artystka zapowiedziała w październiku podczas występu na American Music Awards, który został rewelacyjnie przyjęty przez fanów i dziennikarzy (magazyn People: “Carey powaliła całą salę na kolana”, serwis Vulture “Mariah zaprezentowała się w swojej najlepszej formie”).

Posłuchajcie tego występu:

Przed wydaniem singlowej ballady ‘With You’, artystka zaskoczyła wszystkich nieco kontrowersyjnym utworem ‘GTFO’, w którym obok rewelacyjnego wokalu, pokazała swoje dowcipne, lekko ironiczne oblicze.

Warto Wiedzieć!

Mariah Carey to najlepiej sprzedająca się wokalistka na świecie, mająca na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt i 18 (z czego aż 17 napisanych przez siebie) hitów ze szczytu listy Billboard Hot 100.

Ostatnia płyta artystki “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” ukazała się w 2014 roku. ‘Caution’ w sprzedaży cyfrowej, na płycie CD oraz na winylu (premiera 14.12).

Tracklista CD:
1. GTFO
2. With You
3. Caution
4. A No No
5. The Distance
6. Giving Me Life
7. One Mo’ Gen
8. 8th Grade
9. Stay Long Love You
10. Portrait

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed