ORLEN Warsaw Marathon. Ruszają zapisy na warszawski maraton i bieg na 10km. Pakiety od 55/62 zł [Informacja]

Wystartowały rejestracje na 7. ORLEN Warsaw Marathon. 14 kwietnia 2019 r. obędzie się kolejna edycja tego wydarzenia. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach – maratońskim, oraz tradycyjnie już w biegu na 10 kilometrów.  Na dwa dystanse biegowe będzie mogło się zapisać nawet 17 tysięcy uczestników, a jest o co walczyć. W zbliżającej się edycji zwycięzca i zwyciężczyni sięgną po nagrodę w wysokości 60 tysięcy złotych. W biegu na 10 km zwycięzcy zarobią po 6 tysięcy złotych.

Obie trasy prowadzić będą po najciekawszych i najbardziej urokliwych miejscach Warszawy, na których uczestnicy zmierzą się nie tylko z czasem, ale przede wszystkim z własnymi słabościami.

– PKN ORLEN aktywnie angażuje się we wsparcie polskich sportowców, w tym również lekkoatletów. Nasze inicjatywy mają na celu nie tylko promocję poszczególnych dyscyplin i sportowców, ale przede wszystkim szeroko pojętego zdrowego trybu życia. Ten cel realizujemy m.in. poprzez organizację ORLEN Warsaw Marathon, który stał się obowiązkowym punktem w biegowym kalendarzu zarówno zawodowców, jak i amatorów.

Każdego roku determinacja i zaangażowanie tych, którzy biorą udział w biegach, są naprawdę inspirujące. A dla nas stanowi motywację do ciągłego rozwoju tego wydarzenia – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

ORLEN Warsaw Marathon. Ruszają zapisy na warszawski maraton i bieg na 10km. Pakiety od 55/62 zł [Informacja]

Do tej pory, w sześciu edycjach wydarzenia, udział wzięło prawie 200 tys. uczestników, a impreza rokrocznie jest gospodarzem Mistrzostw Polski w Maratonie Mężczyzn.

ORLEN Warsaw Marathon od 2014 roku posiada wyróżnienie IAAF Silver Label przyznawane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) najlepszym biegom masowym na świecie.

Pakiety startowe ORLEN Warsaw Marathon 2019

Uczestnicy maratonu mają do wyboru trzy pakiety – Basic, Standard oraz Premium. Ten ostatni, poza numerem startowym i koszulką, zawiera dodatkowy gadżet. W przypadku zawodników startujących w biegu na 10 km do wyboru są dwa pakiety: Basic i Standard.

Im szybciej kupicie pakiet, tym będzie taniej.

Bieg na 42,195 km

Pakiet Basic – 62 zł (udział w biegu i numer startowy),

Pakiet Standard – 90 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka),

Pakiet Premium – 104 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka, gadżet)

Bieg na 10 km

Pakiet Basic – 55 zł (udział w biegu i numer startowy),

Pakiet Standard – 83 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka)

Podane ceny obowiązują do 11 stycznia 2019 r. Po tym dniu ceny pakietów ulegną podwyższeniu.

Zapisy internetowe na maraton oraz bieg na 10km prowadzone są TUTAJ i potrwają do 31 marca 2019 roku. Po tym terminie będzie można dokonać zapisu w weekend poprzedzający zawody w dniach 11-13 kwietnia w Biurze Zawodów.
 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed