Rusza Sephora Beauty Lab 2019. Bezpłatne warsztaty z ekspertami światowych marek kosmetycznych [Harmonogram konsultacji]

24 stycznia w częstochowskiej Galerii Jurajskiej rozpoczęła się tegoroczna edycja Sephora Beauty Lab – bezpłatnych, dwuetapowych warsztatów z ekspertami najważniejszych światowych marek kosmetycznych.

W 2019 roku projekt Sephora, który od lat marka realizuje z myślą o wszystkich fankach świata beauty, zawita do kilkunastu największych miast Polski.

 Podczas 4 dni spotkań Sephora Beauty Lab uczestniczki biorą udział w godzinnej, indywidualnej konsultacji.  Poznają tajniki pielęgnacji twarzy oraz uczą się tego, jak wykonać idealny makijaż w trendach sezonu, dopasowany do danego typu urody.

Na panie czekają też atrakcyjne promocje, prezenty do zakupów. Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

Rusza Sephora Beauty Lab 2019. Poznaj harmonogram konsultacji

  • Częstochowa: Galeria Jurajska – 24-27 stycznia

Spotkanie z ekspertami marek: Clinique, Estée Lauder, Lancôme, Marc Jacobs, Yves Saint Laurent, Sephora.

  • Kraków: Galeria Bonarka – 6-9 lutego
  • Szczecin: Galeria Galaxy – 21-24 lutego
  • Poznań: Galeria Posnania – 6-9 marca

Sephora Beauty Lab 2019 to okazja do poznania kosmetycznych nowości, przetestowania ich na własnej skórze i rozmowy z ekspertem na temat tego jak wśród tej mnogości oferty wybrać to, co najlepiej odpowiada na nasze potrzeby. W minionym roku blisko 10 tysięcy pań skorzystało z organizowanych przez nas spotkań – mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor ds. Marketingu Sephora Polska.

Chcesz wziąć udział w spotkaniach? Wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację za pośrednictwem infolinii Sephora pod numerem telefonu: 801 801 400. Zapisy na poszczególne terminy startują tydzień wcześniej. Szczegóły dotyczące nadchodzących spotkań: www.sephorapolska.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed