Zespół Backstreet Boys pokazał w teledysku „No Place” swoje rodziny [Wideo]

To trzeci singiel amerykańskiego zespołu, który po „Don’t Go Breaking My Heart” i „Chances” zapowiada 10 studyjny album „DNA”, który ukaże się 25 stycznia. Za kilka miesięcy polscy fani będą z pewnością będą mogli posłuchać nowego repertuaru na koncercie w stolicy Polski.

W 7 dni od premiery teledysku ma on już ponad 4,1 mln odtworzeń.

Zespół Backstreet Boys pokazał w teledysku „No Place” swoje rodziny [Wideo]

Screen: Teledysk "No Place"
Screen: Teledysk „No Place”

Na początku listopada 2018 roku boysband ogłosił datę premiery swojego najnowszego krążka „DNA”! Dziesiąty studyjny album napisali między innymi Lauv (Charli XCX), Andy Gammer, Stuart Crichton (DNCE) oraz Mike Sabbath (J Balvin).

Zespół Backstreet Boys zwiedził cały świat, ale zawsze powtarza, że nie ma większej wartości od rodziny.  Niedawno zostali nominowani do nagrody Grammy za najlepszy występ duetu / grupy za piosenkę „Do not Go Breaking My Heart” z najnowszego albumu grupy, który ukaże się już za dwa tygodnie.  61. edycja Grammy już 11 lutego.

Znamy laureatów muzycznych nagród Grammy 2018 [Wyniki]

Warto Wiedzieć!

Grupa rusza w największą od 18 lat trasę „DNA World Tour” – po największych arenach. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena oraz na warszawskim Torwarze, gdzie już występowali przed kilkoma laty.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed