„Córka Trenera”. Mamy zwiastun nowego filmu Łukasza Grzegorzka [Wideo]

„Córka trenera” to najnowszy film Łukasza Grzegorzka. Jego ostatnia produkcja, „Kamper” miała swoją premierę podczas zeszłorocznego 18. MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Na koncie reżysera są już nagrody, które otrzymał na 23. Forum Kina Europejskiego CINERGIA i festiwalu filmowym w niemieckim Cottbus.

Zobaczcie zwiastun jego najnowszego filmu:

Co o filmie mówi reżyser?

W Córce trenera najbardziej interesująca jest dla mnie cierpka miłość pomiędzy łagodną i optymistyczną córką, a rebeliancko nastawionym do świata tatą. Mój bohater jest buntownikiem szczególnym: naiwnym, anachronicznym dziwakiem. I za to go kocham najmocniej – zakończył Łukasz Grzegorzek.

O Filmie

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

kadr z filmu „Córka Trenera” (2018) / Źródło: Akson Dystrybucja

W rolach głównych znany polski aktor Jacek Braciak oraz utalentowana aktorka młodego pokolenia, Karolina Bruchnicka. W pozostałych rolach wystąpili między innymi Agata Buzek, Bartłomiej Kowalski i Piotr Żurawski.

Warto Wiedzieć!!!

Córka trenera trafi do polskich kin 1 marca 2019 r. Dystrybutorem filmu jest Akson Dystrybucja.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed