El. Euro 2020: Rozpoczęło się zgrupowanie Reprezentacji Polski w Warszawie [Więcej informacji]

Rozpoczęło się oficjalne zgrupowanie Reprezentacji Polski w Warszawie. Jesteśmy po konferencji prasowej selekcjonera Reprezentacji Polski, Jerzego Brzęczka oraz obrońcy Kamila Glika.

Wszyscy liczą na udany początek eliminacji ME 2020 w wykonaniu Biało-Czerwonych.

El. Euro 2020: Rozpoczęło się zgrupowanie Reprezentacji Polski w Warszawie [Więcej informacji]

Screen:Fb: Łączy Nas Piłka
Screen:Fb: Łączy Nas Piłka

Austria jest drużyną bardzo solidną. Zawodnicy idą na piłkę bardzo mocno, więc ta strefa mentalna, będzie dla nas bardzo ważna. Co do personaliów to trener podejmuje decyzje, kto zagra. Grałem i z Michałem (Pazdanem), teraz jest Janek (Bednarek), także to od trenera zależy – mówił Kamil Glik.

Rozpoczynamy eliminacje z faworytem do zwycięstwa w tej grupie. Austria jest drużyną nieprzyjemną, trudną do gry. Przygotowanie zawodników jest imponujące. Na pewno cieszy to, że wszyscy zawodnicy są zdrowi, nie ma poważniejszych zgłoszeń od piłkarzy. Druga rzecz to to, że większość tych zawodników gra regularnie w klubie – mówił na konferencji selekcjoner kadry Biało- Czerwonych, Jerzy Brzęczek, który dzisiaj obchodzi swoje 48 urodziny.

Warto Wiedzieć!

Mecz Austria – Polska odbędzie w czwartek o godzinie 20.45. Dla obu drużyn będzie to inauguracyjne spotkanie w grupie G eliminacji mistrzostw Europy 2020. Kilka dni później, 24 marca zagramy z Łotwą na PGE Narodowym

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed