„Król Lew”: Mamy pełny trailer remake’u. Ogląda się wyśmienicie [Wideo]

Już niedługo w polskich kinach pojawi się nowy „Król Lew”. Skrojona na miarę nowych czasów ekranizacja z pewnością dostarczy wielu emocji jak przed laty, gdy przecież była to jedna z ulubionych bajek. Producenci pokazali pełny trailer remake’u „Króla Lwa”. Wracają też ukochani bohaterowie – Timon i Pumba. 

Król Lew. Simba, Timon i Pumba powrócą w 2019 roku. Rekordowa oglądalność pierwszego zwiastuna [Wideo]

„Król Lew”: Mamy pełny trailer remake’u. Ogląda się wyśmienicie [Wideo]

19 lipca pojawi się remake hitu z 1994 roku. Ulubiona pozycja filmowa dzieci i dorosłych. „Król Lew” to animacja Disneya, która podbiła serca milionów ludzi na całym świecie. Wszystko za sprawą świetnej fabuły, niesamowitej muzyki i scenom wywołującym wielkie emocje. Ta niezwykła historia o miłości, sile przyjaźni i walce dobra ze złem. Producenci zaprezentowali oficjalny trailer „Króla Lwa”.

Na ile nowa wersja może wpłynąć na nasze wspomnienia i czy jest w stanie dać nam coś więcej? Opinie krytyków filmowych i fanów są podzielone i umiarkowane. Oglądając trailer można już teraz pozytywnie wypowiedzieć się o stronie animacji i efektów specjalnych. Naprawdę obraz jest oddany bardzo realistycznie. Ciężko będzie wygrać z oryginałem i chyba nikt nie chce. Ma to być tylko remake stworzony na bazie nowych technologicznych rozwiązań.

A trochę się od 1994 roku zmieniło … nie da się ukryć.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed