Rosalía i J Balvin. „Con Altura” będzie nucił świat tej Wiosny [Posłuchaj]

Jeden z najgorętszych duetów tej wiosny,  Rosalía i J Balvin zaprezentowali kilka dni temu światu najnowszą produkcję „Con Altura”. Mocny klip z pokładem samolotu w tle to dziwne połączenie, a zarazem niesztampowa produkcja.

Za choreografię odpowiadała sama Charm La’Donna, która pracowała już między innymi z Pharrellem Williamsem, Seleną Gomez, Meghan Trainor czy Kendrickiem Lamarem.

Posłuchajcie:

26-letnia hiszpańska piosenkarska, autorka tekstów i producentka muzyczna, Rosalía to między innymi laureatka Latin Grammy Awards 2018 za utwór „Malamente”, dzięki któremu zyskała popularność, a w serwisie Youtube do tej pory odtworzono ten klip 65,2 miliona razy:

Swój pierwszy album „Los Angeles” wydała już w lutym 2017 roku. W tym samym roku uzyskała swoją pierwszą nominację do Grammy. W maju 2018 roku J Balvin wydał album „Vibras” na którym znalazł się nagrany z Rosalio utwór „Brillo”. Pod koniec roku wydała album „El mal querer” wzorowany na stylistyce muzyki Flamenco połączonej z nurtem R&B czy muzyką elektroniczną.

A do tego współpraca z J Balvin, który jest obecnie jednym z najpopularniejszych latynoskich artystów. Współpracował z takimi artystami jak Beyoncé, Justin Bieber, Pharrell Williams, Ariana Grande, czy Major Lazer.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed