Madonna ogłosiła trasę koncertową promującą „Madame X” [Szczegóły]

Po wyjątkowym występie na Billboard Music Awards i ogłoszeniu szczegółów nowego albumu studyjnego „Madame X”, Madonna zapowiedziała trasę koncertową promującą czternaste wydawnictwo w karierze.

Tym razem Madonna postawiła na kameralne koncerty w klimatycznych salach teatralnych lub operowych. Trasa rozpocznie się 12 września 2019 w Nowym Jorku, gdzie artystka zagra siedem razy. Następnie wystąpi w Chicago (4 koncerty) oraz Los Angeles (5 koncertów). Las Vegas, Boston, Miami oraz Filadelfia to kolejne miasta na mapie amerykańskiej części tournée. Na początku 2020 roku gwiazda zawita ze swoim show do Europy, koncertując w Lizbonie, Londynie oraz Paryżu. Szczegóły występów na naszym kontynencie zostaną ogłoszone wkrótce.

Oto film zapowiadający nowe koncerty:

„Madame X” to 15 nowych piosenek zainspirowanych czasem, który Madonna spędziła w Lizbonie. To również celebracja wieloletniego związku artystki z kulturą latynoską, jak również wpływami z innych stron świata. Przed premierą krążka (zaplanowaną na 14 czerwca) gwiazda zaprezentuje łącznie pięć utworów. Dwa z nich – „Medellín” oraz „I Rise” – są już dostępne w serwisach cyfrowych. Kolejne to „Crave” ft. Swae Lee (10 maja), „Future” ft. Quavo (17 maja) i „Dark Ballet” (7 czerwca).

To wyjątkowa okazja, móc zobaczyć artystkę tego formatu w tak kameralnych obiektach. Jesteśmy dumni i podekscytowani, że możemy zapewnić niezapomniane doznania wszystkim fanom – mówi promotor koncertów Madonny, Arthur Fogel

Madonna ogłosiła trasę koncertową promującą „Madame X” [Szczegóły]

Przedsprzedaż biletów na ogłoszone koncerty rozpocznie się w piątek, 10 maja, pod tym adresem. Bilety na występy promujące „Madame X” w Stanach będą dostępne w cenach 60-760$. 10 wybranych fanów na każdy koncert otrzyma możliwość zakupu biletu za cenę 10$.

fot. Materiały prasowe

MADONNA MADAME X 2019 TOUR DATES

Sept. 12 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 14 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 15 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 17 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 19 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 21 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 22 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Oct. 15 Chicago, IL Chicago Theatre
Oct. 16 Chicago, IL Chicago Theatre
Oct. 17 Chicago, IL Chicago Theatre
Oct. 21 Chicago, IL Chicago Theatre
Nov. 12 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 13 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 14 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 16 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 17 Los Angeles, CA The Wiltern

Warto Wiedzieć!!!

Warto podkreślić, że Madonna na koncertach zarabia najwięcej spośród solowych artystek. Tournée „Sticky & Sweet Tour” przyniosło zyski rzędu 408 milionów dolarów.

Artystka pojawi się na okładce najnowszego wydania brytyjskiego „Vogue”, które będzie dostępne w sprzedaży od 10 maja.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed