Wystartował 25. Pol’and’Rock Festival. Wyjątkowy festiwal na koncertowej mapie Polski [Informacja]

Za nami oficjalne rozpoczęcie 25. Pol’and’Rock Festival. Wysokiej klasy artyści  i dużo pozytywnej energii przed gośćmi wydarzenia. 

Cieszymy się i wszyscy wiemy, że jesteśmy częścią czegoś wyjątkowego. Nigdzie indziej nie ma takich ludzi, takich emocji i takiej atmosfery. Witamy Was i pamiętajcie – dbajcie siebie oraz ludzi wokół Was – przekazują organizatorzy.

Początek dnia obfitował w warsztaty na wzgórzu ASP, nie zabrakło również poważnych rozmów. Najpierw energetyczna zumba, następnie warsztaty bębniarskie i wspólne muzykowanie razem ze Stowarzyszeniem Monar. Dla rodzin Wioska Wielu Kultur zorganizowała strefę czytania, gdzie swoje ulubione lektury mogli przeczytać zarówno Ci młodsi, jak i starsi. Oprócz tego, przez cały dzień instruktorzy GOPR prowadzili szkolenia dotyczące pomocy przedmedycznej w górach.

Wystartował 25. Pol’and’Rock Festival. Wyjątkowy festiwal na koncertowej mapie Polski [Informacja]

1 sierpnia o godz. 15:00 festiwal oficjalnie rozpoczął się. Festiwalowicze uczcili tę chwilę głośnym przywitaniem. Przed rozpoczęciem otrzymaliśmy 10 000 pięknych, żółtych słoneczników, symbolu festiwalu. Dzięki marce Red Bull Paweł Czepiela oraz The Flying Bulls na niebie pojawiły się samoloty, które pięknie nadały szczególności tej chwili. To były niesamowite emocje i mogliśmy poczuć wspaniałą atmosferę festiwalu.

To jest mój kawałek Ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rockn’roll!” – tymi słowami Jurek Owsiak otworzył festiwal i wszyscy poczuliśmy się już jak w domu, teraz przed nami 3 dni wystrzałowych koncertów, dobrej zabawy i wartościowych rozmów. Zaraz po rozpoczęciu na scenę wszedł Ziggy Marley.

Zajrzyjcie do  harmonogramu festiwalu, a na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed