Euro 2020. Koniec eliminacji i oficjalne zakończenie reprezentacyjnej kariery Łukasza Piszczka

Dziś wieczorem na Stadionie Narodowym ostatni mecz eliminacji Euro 2020 dla Reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn i oficjalne zakończenie kariery wielkiego piłkarza. Łukasz Piszczek zagra ostatni, 66. raz w narodowych barwach.

Bezkonfliktowy, zawsze zajmował się sobą, a nie innymi sprawami dookoła. Przyjeżdżał na zgrupowanie i wykonywał profesjonalnie swoją robotę. Bardzo dba o przygotowanie fizyczne, Atleta. Zdyscyplinowany, świetnie wyszkolony taktycznie – mówił prezes PZPN. Zbigniew Boniek w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

34-letni Łukasz Piszczek kończy przygodę z Biało-Czerwonymi, ale dalej kontynuuje karierę klubową w Borussii Dortmund. Szkoda, że nie zagra na swoim, piątym dużym turnieju, a ten odbędzie się na 60-lecie UEFA w 11 różnych krajach. Warto dodać, że chłopak z Goczałkowic zadebiutował w kadrze w 2007 roku towarzyskim meczem z Estonią, w którym rozegrał ostatnie 29 minut.

Koniec eliminacji i oficjalne zakończenie reprezentacyjnej kariery Łukasza Piszczka

O godz. 20.45 na PGE Narodowym komplet publiczności zawitał do stolicy Polski na ostatnie spotkanie Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro 2020 i z pewnością wyjściowym składem pokazujemy mocną odsłonę. Zobaczcie w jakim składzie zaczną Polacy:

Od 3 minuty spotkania prowadziliśmy 1:0 po golu Szymańskiego, ale w 13 minucie Słowenia wyrównuje na PGE Narodowym za sprawą Tima Matavsa. Straciliśmy też już w 4 minucie Kamila Glika, który złapał uraz.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed