„The Batman” nadchodzi. Pierwszy zwiastun z Pattinsonem robi furorę [Wideo]

Wielu fanów filmu o przygodach człowieka- nietoperza do końca nie mogło uwierzyć w wybór odtwórcy tytułowej roli w „The Batman”. Nie wierzyli w Roberta Pattinsona, ale teraz już chyba mogą spać spokojnie. Przynajmniej po obejrzeniu zwiastuna, bo zapowiada się naprawdę ciekawa produkcja.

W zwiastunie można usłyszeć utwór kultowej, amerykańskiej grupy Nirvana – „Something in the Way”, który zapowiada mroczne kino z gatunku noir. Oglądalność zwiastuna w ostatnich 48 godzinach sięga kilkudziesięciu milionów odsłon co mówi nam o zapotrzebowaniu na tego typu produkcje.

Fanów poczynań Bruce’a Wayne’a musimy nieco uspokoić. Na ten moment reżyser ekranizacji, Matt Reeves powiedział, że ukończone jest 30% filmu. Będzie to kolejna część historii Batmana, która nie ma powiązania z DC Extended Universe i tym razem jest mocno skupiona na jego pracy jako detektywa i noirowej estetyce.

W rolach głównych oprócz Roberta Pattinsona angaż do „The Batman” otrzymali Zoe Kravitz (jako Catwoman), Paul Dano (Człowiek-zagadka), Colin Farrell (Pingwin), John Turturro (Carmine Falcone) oraz Jeffrey Wright (Commissioner Gordon).

Premiera filmu „The Batman” planowana jest na końcówkę września 2021 roku.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed