Polka w rankingu TC Candler „100 Najpiękniejszych Twarzy Świata” [Wielkie wyróżnienie]

Poznaliśmy wyniki prestiżowego rankingu TC Candler – „100 Najpiękniejszych Twarzy Świata”. Od 1990 roku przyznawane są wyróżnienia dla osób, których piękna twarz przedstawia wdzięk, odwagę, oryginalność, elegancję, pasję, klasę, opanowanie i radość.

Na liście znajdują się osoby z około 45 krajów, a ranking w ostatnich latach był niezwykle popularny i zebrał 12 miliardów wyświetleń w mediach społecznościowych. Co roku miliony ludzi wyczekują ogłoszenia wyników, a te publikowane są na oficjalnym profilu marki na YouTube, gdzie w filmie można zobaczyć kto został doceniony. W rankingu po raz kolejny doceniono urodę polskiej modelki Karoliny Pisarek, która pnie się coraz wyżej na liście. Które miejsce w rankingu zajęła?

Karolina Pisarek jedną z „Najpiękniejszych Twarzy Świata”

Od 2018 roku do rankingu TC Candler wybierana jest Polka co oznacza, że w zestawieniu znalazła się już po raz czwarty i co roku awansuje o kilkadziesiąt lokat. Na początku było to 91. miejsce, rok później 50, przed rokiem była na 40. miejscu, a w tym roku jest już na 29. miejscu.

Instagram: Karolina Pisarek

Na filmie z wyróżnieniem danej osoby możemy zobaczyć jej narodowość oraz określający ją podpis. Karolinę Pisarek określono jako „twórcę pozytywnej wibracji”. Skąd taka popularność Polki? Kojarzyć ją możecie z polskiej edycji programu Top Model. Wzięła udział w piątej edycji programu i zajęła tam drugie miejsce. Od tamtej pory pracuje na całym świecie jako modelka i właściwie od 6 lat prezentuje się na wybiegach, sesjach zdjęciowych, okładkach pism, bierze udział w kampaniach reklamowych i programach telewizyjnych.

W tym roku pierwsze miejsce w rankingu na „100 Najpiękniejszych Twarzy Świata” otrzymała Lalisa Manobal. Dziewczyna z Tajlandii, piosenkarka i członkini zespołu BlackPink, którą na Instagramie obserwuje ponad 71 milionów kont.

Instagram: Lalalalisa_m

Drugie miejsce zajęła norweska blogerka, Emilie Marie Nereng. Na ostatnim miejscu podium znalazła się somalijsko-amerykańska modelka, Halima Aden.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed