Nowy teledysk Snoop Dogga

Snoop Dogg zaprezentował teledysk do pierwszego singla Peaches N Cream z nadchodzącej płyty BUSH – album ma ukazać się 12 maja i jest wynikiem  kolaboracji z Pharrellem Williamsem.

Psychodeliczne, kolorowe oraz wypełnione „brzoskwiniami” – tymi słowami można określić najnowsze wideo Snoop Dogga do piosenki „Peaches N Cream”.  Jest to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty rapera „BUSH”. Do nagrania utworu Dogg zaprosił legendę muzyki R&B, Charliego Wilsona. Nad całością, podobnie jak nad produkcją albumu, czuwał Pharrell Williams. Reżyserią teledysku zajęli się Aramis Israel (reklamówki Pepsi, Beats by Dre, Nike) i Hannah Lux Davis (Jessie J „Bang Bang”, Ariana Grande “Love Me Harder”, Jason Derulo “Marry Me”).
Kolejny longplay Snoop Dogga „BUSH” ukaże się już 12 maja 2015. Premierze albumu towarzyszy wyjątkowa promocja w mediach społecznościowych. Raper komunikuje się ze swoimi fanami za pomocą specjalnego hasztaga, #FollowTheBush, a także przy użyciu stron i profili stworzonych specjalnie na potrzeby promocji płyty.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed