Dawid Podsiadło rozpoczął prace nad drugą płytą! Premiera już jesienią!

Po spektakularnym sukcesie „Comfort and Happiness” i osiągnięciu przez album statusu Diamentowej Płyty przyszedł czas na jego następcę.

Zobaczcie co okazało się sukcesem:

Dwa lata od wydania debiutanckiego krążka Dawid Podsiadło ponownie zamknął się w studiu nagraniowym by pracować nad świeżym i mocno wyczekiwanym materiałem.

To duże wydarzenie, kolejny raz mogę rejestrować dźwięki i emocje, słowa i uczucia, radości i smutki, kłamstwa i prawdy. Mam nadzieję, że to, co zarejestrujemy przez najbliższe tygodnie, sprawi, że poranki i wieczory słuchaczy będę w jakikolwiek sposób urozmaicone – ekscytuje się wokalista.

W międzyczasie w życiu Dawida pojawiły się wyróżnienia i nowe wyzwania.

Światło dzienne ujrzał krążek zespołu Curly Heads a sam artysta rozpoczął przygodę z radiem. Na antenie Czwórki prowadzi program „Podsiadówka”. Poprzeczkę zawieszał sobie bardzo wysoko. Nie inaczej jest w przypadku piosenek, nad którymi obecnie pracuje.

Premierowe utwory powstają w Studiu Custom 34 w Gdańsku. Producentem albumu ponownie został Bogdan Kondracki (znany ze współpracy z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską i Noviką).

Premiera drugiej płyty Dawida Podsiadło zaplanowana jest na jesień 2015.

Album ukaże się nakładem Sony Music Poland.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed