KELVIN JONES „Call You Home” – kosmiczny klip!

Młodość a popularność

Znakomity brytyjski wokalista i kompozytor Kelvin Jones, oficjalnie wydał swój drugi utwór ‘Call You Home’. W zeszłym roku piosenka przysporzyła mu internetowej sławy, po zyskaniu popularności na platformie społecznościowej Reddit. Teledysk pokazuje telewizor wysłany w kosmos przy pomocy projektu ‘Send It To Space’, który odtwarza nagranie występu Kelvina podczas opadania na Ziemię. Lądowanie ma miejsce w Snowdonii w Walii, gdzie siedzi Kelvin, wykonując utwór. Na koniec klipu widać artystę w surrealistycznym salonie na wolnym powietrzu na tle pięknych krajobrazów.

Koniecznie obejrzyjcie:

‘Call You Home’ to następca debiutanckiego singla ‘Closer’, który został wydany w czerwcu, zbierając znakomite recenzje. Po raz kolejny artysta pokazuje tu swój talent do pisania niezwykle chwytliwych refrenów, które, podobnie jak telewizor z teledysku, brzmią jak nie z tego świata!
Nagranie pojawiło się początkowo w zeszłym roku na YouTubie i szybko znalazło się na portalu Reddit, co podchwycił później także telewizyjny program Good Morning America. Ta gigantyczna promocja sprawiła, że utwór został odtworzony ponad milion razy w ciągu doby i przysporzył artyście wielu fanów na całym świecie.
Niedługo potem posypały się oferty z wytwórni i firm publishingowych. Wyścig wygrały Epic i Four Music, podpisując z 20-latkiem kontrakt na współpracę z Sony Music.
Po fantastycznych recenzjach dla ‘Closer’ i ‘Call You Home’, Kelvin szybko stał się popularnym tematem rozmów w mediach, środowisku muzycznymi i wśród fanów. Już wkrótce premiera wyjątkowego debiutanckiego albumu artysty.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed