Bizuu: Nowa kolekcja Wiosna-Lato 2016 oraz 5-lecie marki[GALERIA]

W ATM Studio w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu Bizuu – Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak.  Była też okazja by trochę powspominać, ponieważ duet obchodził 5-lecie twórczości. Jaka jest najnowsza kolekcja?

Wiosna\Lato 2016

Projekty, wśród których mocne, zdecydowane fasony przeplatają się z delikatnymi, zwiewnymi propozycjami to esencja kobiecości widzianej oczami Bizuu.

Scenografią do pokazu, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zaprosiły swoich gości do nowoczesnej galerii, w której każdy z odwiedzających choć na chwilę mógł przenieść się do innej rzeczywistości. Nie brak więc było w niej metafor. Motywem przewodnim kolekcji jest kolor i jego symbolika. Wśród wielu żywych barw, takich jak zieleń – symbol życia i harmonii, róż przywodzący na myśl kobiecość, subtelność i wdzięk, niebieski – oznaka spokoju i pewności siebie oraz pomarańcz radośnie świadczący o wierze we własne możliwości, króluje biel jako kolor czysty i niewinny. Wszystkie te barwy składają się na paletę, której symbolika przedstawia obraz kobiety Bizuu.

„Ta kolekcja to ukłon w stronę koloru i energii płynącej z soczystych, żywych barw.
Po chwili nostalgii czas na odrodzenie. Kobietę Bizuu postrzegamy w tym sezonie jako silną i świadomą swojego ciała (gorset, długości mini i przezroczystości), ale nadajemy jej także eteryczne oblicze proponując zwiewne i subtelne fasony.”

Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak

Projektantki jak zawsze postawiły na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, używając do ich stworzenia  tkanin pochodzących z Włoch i Francji. Uzupełnieniem całej kolekcji są oryginalne torebki, wśród których można znaleźć zarówno modele wykonane z naturalnej skóry, jak i kopertówki, do których stworzenia użyte zostały materiały występujące w kolekcji.

Kolory na pokazie:

Biel Róż Zieleń Turkus Żółć Pomarańcz Szarość Granat Czerń

Użyte tkaniny:

Wełna Jedwab Żorżeta Organza Muślin Koronka Gipiura Neopren Jeans

Dzianina swetrowa wg projektu Bizuu

 

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed