Clarkson, Hammond & May Live w Warszawie [Zdjęcia]

Warto to zobaczyć na własne oczy!!!

Po raz drugi na Stadionie Narodowym mogliśmy zobaczyć w akcji niezwykłe Trio! A to co przygotowali zdecydowanie przewyższało normalną jazdę samochodem osobowym. Przy okazji sprawdzili czy człowiek jest szybszy od samochodu, pokazali, że rowerem również można przemieszczać się z jednego auta na drugie oraz rozegrali mecz Polska-Anglia na Narodowym, ale w meczu na grali piłkarze, a rywalizowały między sobą auta.

Panowie zawitali do Polski na zaproszenie Verva Street Racing- wydarzenia sportowego, które zostało zorganizowane po raz szósty w stolicy Polski. Impreza motoryzacyjna przyciąga z roku na rok coraz więcej fanów szybkiej jazdy samochodami. To też niezwykłe święto podczas którego można zobaczyć naprawdę niezwykłe okazy sportowych aut oraz dostarczyć dla siebie i najbliższych niesamowitych wrażeń i emocji.

Oprócz głównych atrakcji podczas wieczoru na Narodowym fani mogli już od godz 14 zajrzeć na Promenadę Stadionu do Pit Party, a tam 15 stref, które kochają automaniacy.

Legendy polskiej sportu i reprezentacja Orlen Team!

Wśród zaproszonych gości w rywalizacji mogliśmy zobaczyć Adama Małysza, Rafała Sonika, Jakuba Przygońskiego, Jacka Czachora, Marka Dąbrowskiego czy chociażby znakomitego polskiego rajdowca, Tomasza Kuchara.

Gościem specjalnym wydarzenia był Felix Baumgartner, ten którego obserwował cały świat, gdy pokonywał prędkość dźwięku w locie swobodnym.

Wchodźcie na naszego Instagrama oraz na Fb Żyjesz.pl, a tam zawsze kulisy oraz więcej zdjęć 24\h !

https://instagram.com/zyjeszpl

https://www.facebook.com/zyjeszpl

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed