EL. Euro 2016. POLSKA- IRLANDIA [ZNAMY SKŁAD POLAKÓW]

Decydujący krok do awansu na ME 2016 we Francji?!

608-zoomWszystko ustawione w taktyce pod LewanGOOLskiego

I nie ma się chyba co dziwić bo jak tak dalej pójdzie to nie tylko w dużej mierze zapewni nam awans do Mistrzostw Europy w Francji w przyszłym roku, ale także ma szansę być liderem strzelców w tych eliminacjach. Niesamowita forma w jakiej się znajduje Robert pokazuje, że talent rodzi się, ale i jest w wielkiej mierze do wypracowania, a może bardziej wypadałoby powiedzieć diament do oszlifowania… Jak rozpoczniemy mecz? Według komentatorów piłkarskich spokojnie i będziemy czekać na błąd rywala. Pamiętajmy, że w tym meczu zabraknie kilku ważnych ogniw zespołu Adama Nawałki. Między innymi Lewy będzie ograniczony z dostępnością dobrych podań od Milika, który sporo pomagał przy wypracowywaniu akcji pod Roberta.

Wizjoner, ale cały czas uczeń….

620-zoomOstatni mecz ze Szkocją pokazał, że trener popełnił kilka błędów. Kontuzje piłkarzy pokazały jak słabą ławkę rezerwowych miał na to spotkanie. Posadzenie Peszki i Zielińskiego na trybunach nie tylko pokazało słabą przewidywalność Adama Nawałki, ale również braki kadrowe pomimo tylu powołań na ostatnie mecze tych eliminacji. Piszemy ostatnie, bo wierzymy, że ominiemy baraże wychodząc do ME 2016 już tej nocy. Co musimy zrobić?

W tej chwili Polska i Irlandia mają po 18 punktów w tabeli. W pierwszym meczu padł remis 1:1, przez co drugie miejsce i bezpośredni awans da Polakom zwycięstwo lub remisy 0:0 i 1:1. Przy wyniku 0:0 to my będziemy mieć lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Przy 1:1 bezpośrednie mecze wyjdą na remis, ale Polacy mają znacznie lepszy bilans bramek (31:9, +23) od Irlandii (18:5, +13).Teraz dopiero okazuje się, jak ważne były gole strzelane Gruzji (8:0 w dwumeczu) czy Gibraltarowi (15:1). Jeśli jednak padnie remis 2:2 lub wyższy, na Euro 2016 pojadą Irlandczycy. Stanie się tak oczywiście również w przypadku ich wygranej. Jeśli Polacy wygrają, to oczywiście oni pojadą na francuski turniej.

Skład Polaków na mecz z Irlandią

Polska: Łukasz Fabiański – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Jakub Wawrzyniak – Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty – Paweł Olkowski, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski.

Gdzie Oglądać?

Od godziny 20 rozpoczyna się studio w telewizji Polsat i Polsat Sport. Mecz obejrzycie również na platformie IPLA.TV

Mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się o godz 20.45

Zapraszamy również do śledzenia Nas w Internecie:

https://instagram.com/zyjeszpl/

https://www.facebook.com/zyjeszpl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

japanese blowjob porn big ass blasian girl petite cum