Missy Elliott wraca na muzyczny rynek i prezentuje nowy singiel![Zobacz]

Wielki powrót muzyczny! Królowa rapu wraca po długiej nieobecności…

Pamiętacie Missy Elliott? Amerykańska raperka i producentka muzyczna wraca do gry z nowym, wyjątkowym kawałkiem. Wracamy właśnie przewrotnie swoimi myślami do filmu „Honey” z 2003 roku. W tym filmie Jessica Alba wciela się w rolę Honey Daniels-instruktorkę tańca, choreografkę, która dzięki swojemu talentowi i ambicji w finałowych scenach wraz z gromadką dzieci z miejsc wydawałoby się bez perspektyw tworzy choreografię dla samej Missy Elliott, która gra samą siebie w filmie. Dlaczego o tym mówimy? Warto poznać różne oblicza artystki.

Dwa dni temu na jej oficjalnym profilu na YouTubie pojawiła się piosenka „WTF (Where They From)” nagrana z Pharrellem Williamsem! Nie jesteśmy zaskoczeni doborowym towarzystwem w klipie chociażby od czasu kiedy to dla niej wielu światowych artystów oddaje hołd podczas organizowanych koncertów. Sami zobaczcie:

Singiel zwiastuje długo oczekiwany album artystki. Kawałek utrzymany w klimacie rapu i funku. Od dawna słynąca z obłędnej choreografii w swoich teledyskach Elliott zachwyca i daje jasny sygnał! Szykuje się niesamowity czas dla fanów artystki.  10 lat to długi czas nieobecności. Jak przyjmie to środowisko? Już odpowiedziało i zdecydowanie warto obejrzeć nową twórczość.

Klip przyciąga uwagę nie tylko wspomnianą choreografią, ale również wyszukanymi strojami oraz zaskakującym make-upem.

A teraz zobaczcie teledysk do najnowszego singla Missy Elliott „WTF”!

Przypadł Wam do gustu?

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed